2733
2734
عنوان

تخم کتان...کمک به بهبود تخمدان پلی کیستیک یا بدتر کردن کیست

| مشاهده متن کامل بحث + 44250 بازدید | 30 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
جدی میگی خوبه ؟ برام عجیبه . من خیلی باهاش لاغر کردم . اما الان فهمیدم یه کیست ٣٥ م.م دارم . نمیدونم ...

شما اگر متاهلی یه نخودزاج سفید رو رو گاز بگیر آب شه بعدبا یه قاشق مرباخوری عسل و روغن زیتون واژینال کن تا۷شب کیستت ازبین میره

2740
همین الان از حموم دراومدم و داااااغونمممم،به خاطر پلی کیستیک موهام ریزش وحشتناک دارم،نمیدونم چیکار ک ...

خانومم من هم پلی کیستیک بودم الان با روش هومیوپاتی خوب شدم خیلی داروهای شیمیایی وحتی سنتی خورده بودم خوب نشده بودم لینک گروه رو میزارم براتون .دارو برای کل کشور میفرستن https://t.me/joinchat/CrhMxD2IpFF4r5VX-wnd8A

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 

فواید تخم کتان بر سندروم تخمدان پلی کیستیک
مکمل های روزانه بذر کتان می تواند تا 89 درصد باعث کاهش میزان تستوسترون در بیماران مبتلا به سندروم تخمدان پلی کیستیک شود. این کاهش دو تا چهار برابر بیشتر ازمکمل های غذایی دیگر است.

در این مطالعه خاص، پزشک به یک بیمار مبتلا به سندروم تخمدان پلی کیستیک روزانه مصرف 30 گرم دانه کتان را برای مدت چهارماه تجویز کرد. با مقایسه قبل و بعد ازآزمایش، کاهش معناداری در آندروژن، تستوسترون و پرمویی درزنان یا هیرسوتیسم مشاهده شد. در طول مدت مطالعه بیمار یک کیلوگرم وزن خود را از دست داد و میزان انسولین بدنش نیز افزایش یافت.بهترین راه مبارزه با تخمدان پلی کیستیک رژیم غذایی است.

دراین بین بهترین، ساده ترین، ارزان ترین و مفید ترین مکمل، دانه های کتان است. فیبرها، امگا 3، اسیدهای آمینه و لیگنان های آن می تواند به خوبی برای متعادل شدن دوباره بدن کار کنند.برای این کار می توانید پودر آن را به سالاد اضافه یا آن را با سوپ مخلوط کنید. همچنین می توانید تخم کتان را به دستورهای غذایی ، آب میوه یا اسموتی های خود اضافه کنید.

سلامت نیوزبایدها و نبایدهای مصرف تخم کتان

مضرات بذر کتان
شایان ذکراست که یکی از معضلات هنگام استفاده از بذر کتان، نبود مطالعه کافی درباره این ماده غذایی است. هم اکنون مطالعات بسیاری روی مزایای مثبت بذر کتان انجام شده، اما استفاده استانداردی از مکمل های آن صورت نگرفته است.خانم هایی که به طور مرتب از مکمل های این ماده به میزان زیاد استفاده می کنند بیشتر در معرض تغییرات در دوره های قاعدگی خود هستند.

این خانم ها ممکن است بعدا با مشکلات هورمونی ، سرطان رحم و سرطان تخمدان نیز مواجه شوند.همچنین استفاده از بذر کتان به دلیل تغییرات هورمونی، در دوران بارداری توصیه نمی شود.بنابراین مطمئن ترین کار پیش از استفاده از مکمل های این ماده غذایی، مشورت با پزشک متخصصی است که به شرایط فیزیکی و سلامت شما آگاهی داشته باشد. با او درباره مدت زمانی که استفاده از آن برای شما ایمن است و همین طور میزان دوز مصرفی مناسب مشورت کنید.

خواص بذر کتان: در 100 گرم بذر کتان حدود 40 گرم چربی وجود دارد. مصرف بذر کتان از بیماری سرطان به ویژه سرطان سینه در زنان جلوگیری می کند. همچنین در کوچک شدن‌تومورهای سرطانی نقش دارد.

سلامت نیوزبایدها و نبایدهای مصرف تخم کتان

فواید تخم کتان بر سندروم تخمدان پلی کیستیک مکمل های روزانه بذر کتان می تواند تا 89 درصد باعث کاهش م ...

من حتی یکماه یروز درمیون خوردم پریودیم قطع نمیشد خونو رقیق میکنه نمیدونم طریقه مصرف درستش چجوریه

چون در پی سی او بدن در معرض استروژن زیادیه دیگه تخم کتان تشدیدش میکنه.هر چند من مقالاتی هم خوندم که ...

من خوندم که لیگنان موجود در تخم کتان استروژن رو تبدیل میکنه به فتو استروژن و اثر استروژن کم میشه ولی من هربار میخورم پریودیم قطع نمیشه مدت پریودی رو طولانی میکنه رقیق کننده خونه نمیدونم چجوری مصرف کنم که رو پریودیم اثر نذاره

سلام دوستان 

استفاده از تخم ها باید با روش سید سایکلینگ باشه که براتون عارضه ای ایجاد نکنه یعنی تو نیمه اول سیکل باید سید یا تخم هایی استفاده بشه که استروژنی هستند و در نیمه دوم سیکل تخم هایی استفاده بشه که پروژسترونی هستند و ۶ماه هم ادامه بدید که واقعا واقعا واقعا اثر ماندگار داشته باشه(هر چند ماه دوم تاثیر رو میبینید).

روز اول تا چهاردم سیکل قاعدگی: یک قاشق تخم کتان و یک قاشق تخمه کدو و یک قاشق روغن ماهی(یا بعدش یه قرص امگا۳بخور) رو داخل آبجوش می‌ریزی و میخوری.

روز پانزدهم تا بیست و هشتم سیکل:یک قاشق تخمه آفتابگردان و یک قاشق کنجد و یک قاشق روغن گل مغربی(یا بعدش یه دونه کپسول گل مغربی بخور) رو داخل آبجوش می‌ریزی و میخوری.

توضیحات کامل توی پیج اینستاگرام شیما جون هست:

Happily _be_woman

2706