2752
2734
عنوان

اگه یکی اینطوری بگه بهتون.....

66 بازدید | 12 پست

اگه یه پسری هی باهاتون شوخی کنه بهتون گیر بده و .... خودشم بگه من چون باهات راحتم شوخی میکنم با بقیه اینطور نیستم چه حسی بهتون دست میده 😐😂

رلم نیست کلا هیچ رابطه احساسی نداریم

تو همانی که دلم لک زده لبخندش را ...او که هرگز نتوان یافت همانندش را ...🤍🌕

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

معمولا اینقدر برج زهرمارم که همون خانوماهم باهام شوخی نمی‌کنند حد خودشون میدونند

خونه ی ما دورِ دوره پشت کوه‌های صبوره پشت دَشتای طلایی پشت صحراهای خالی خونه ی ماست اونورِ آب  اونورِ موجهای بی تاب پشت جنگلای سروه توی رویاست،توی یه خواب،پشت اقیانوسِ آبی پشت باغای گلابی اونور باغای انگور پشت کندوهای زنبور خونه ما پشت ابرهاست اونور دلتنگیِ ماست تهِ جاده های خیسه پشت بارون پشت دریاست💖💖💖💖💖💖💖بودنت هنوز مثل بارونه تازه و خنک و ناز و آرومه حتی الان از پشت این دیوار که ساختن تا دوستت نداشته باشم اَتل و متل بهار بیرونه مرغابی تو باغش میخونه باغ من سرده همه ی گلاش پژمرده دونه دونه بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه دلم تنگه پرتقال من گلپر سبزه قلب زار من منو ببخش از برای تو هرچی که بخوای میارم اَتل و متل نازنین دل زندگی خوب و مهربونه عطر و بوش همین غم و شادیه کوچیک و بزرگمونه.💖
ببین چیزه با چطور بگم مزاحم نیست یه کسیه که دِینی به گردنم داره 

مهم نیست...کلا سعی میکنم محدوده روابطمو با ادما حفظ کنم
چون دین به گردنم داره دلیل نمیشه باهام زیاد شوخی کنه
بخاطر لطفی که بهم کرده ممنونشم اگه بتونم براش جبران میکنم
اما  حدود روابطمم حفظ میکنم

زندگی یعنی: یک سار پرید....از چه دلتنگ شدی؟    دلخوشی ها کم نیست مثلا این خورشید🌟🍃
معمولا اینقدر برج زهرمارم که همون خانوماهم باهام شوخی نمی‌کنند حد خودشون میدونند

بابا منم اینطوریم ولی این طرف یه مورد خاصه که من نمیتونم بی تفاوت باشم چون کارم میفته بهش 

مهم نیست...کلا سعی میکنم محدوده روابطمو با ادما حفظ کنم چون دین به گردنم داره دلیل نمیشه باهام زیاد ...

والا منم میخوام حفظ کنم ولی اون اینطوری میکنه .....

نمیدونم چیکار کنم 🚶🏻‍♀️

والا منم میخوام حفظ کنم ولی اون اینطوری میکنه ..... نمیدونم چیکار کنم 🚶🏻‍♀️

باهات شوخی کرد بهش رو نده...کاری نداره که

زندگی یعنی: یک سار پرید....از چه دلتنگ شدی؟    دلخوشی ها کم نیست مثلا این خورشید🌟🍃
بابا منم اینطوریم ولی این طرف یه مورد خاصه که من نمیتونم بی تفاوت باشم چون کارم میفته بهش 

زیاد محلش نزارید یا با یک لبخند تلخ جوابشو بدین اونم چون کارتون گیره

خونه ی ما دورِ دوره پشت کوه‌های صبوره پشت دَشتای طلایی پشت صحراهای خالی خونه ی ماست اونورِ آب  اونورِ موجهای بی تاب پشت جنگلای سروه توی رویاست،توی یه خواب،پشت اقیانوسِ آبی پشت باغای گلابی اونور باغای انگور پشت کندوهای زنبور خونه ما پشت ابرهاست اونور دلتنگیِ ماست تهِ جاده های خیسه پشت بارون پشت دریاست💖💖💖💖💖💖💖بودنت هنوز مثل بارونه تازه و خنک و ناز و آرومه حتی الان از پشت این دیوار که ساختن تا دوستت نداشته باشم اَتل و متل بهار بیرونه مرغابی تو باغش میخونه باغ من سرده همه ی گلاش پژمرده دونه دونه بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه دلم تنگه پرتقال من گلپر سبزه قلب زار من منو ببخش از برای تو هرچی که بخوای میارم اَتل و متل نازنین دل زندگی خوب و مهربونه عطر و بوش همین غم و شادیه کوچیک و بزرگمونه.💖
باهات شوخی کرد بهش رو نده...کاری نداره که

حالا یبار یه چیز گفت منم واکنش تند نشون دادم گفت چرا ناراحت میشی من شوخی میکنم باهات😑

حالا یبار یه چیز گفت منم واکنش تند نشون دادم گفت چرا ناراحت میشی من شوخی میکنم باهات😑

چه دلیلی داره با من شوخی کنین؟
فکر نمیکنم اون اندازه که شما با من راحتین منم راحت باشم...
اینو بهش میگفتم