2733
2734

خودمم قمم تعریف دکتر برهانی رو شنیدم خیلی دختر داییمم چشمشو پیشش عمل کرده راضیه ولی فک کنم یکم گرون باشه ساختمان پزشکان دکتره افغانیه حالا خیلیا ازش راضین تعریف زیاد داره خودم نرفتم پیشش قرار شنیدن گفتم

نی نی یارعزیزومحترم لطفا قبل اینکه تعلیقم کنی یه خبربده جون مادرت بخاطرهیچی تعلیقم نکن تذکربدی دیگه ادم میشم من یه مادر دو قطبی ام یه وقتا خوبم یه وقتا بخاطر خالی کردنم چرتوپرت میگم
خودمم قمم تعریف دکتر برهانی رو شنیدم خیلی دختر داییمم چشمشو پیشش عمل کرده راضیه ولی فک کنم یکم گرون ...

اتفاقاً منم شنیده بودم یک دکتر افغانی خیلی خوبه ولی اسمش نمیدونستم 

احتمالا همونه 

ممنون😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اتفاقاً منم شنیده بودم یک دکتر افغانی خیلی خوبه ولی اسمش نمیدونستم  احتمالا همونه  ممنون ...

اره همونه

نی نی یارعزیزومحترم لطفا قبل اینکه تعلیقم کنی یه خبربده جون مادرت بخاطرهیچی تعلیقم نکن تذکربدی دیگه ادم میشم من یه مادر دو قطبی ام یه وقتا خوبم یه وقتا بخاطر خالی کردنم چرتوپرت میگم
ممنون👌👌  مطب داره یا کلینیک جواد الائمه است؟

مطب داره عزیزم تو خیابون شهدا اگه درست یادم مونده باشه 

کلینیک جوادالائهمه هم جراحی میکنن تو بیمارستان خصوصی هم همینطور ولی کلینیک هزینش کمتره 

2740