2752
2734
عنوان

مسافرت با بچه نه ماهه

146 بازدید | 13 پست

دوست همسرم اصفهان دعوت کرده خونشون تو‌روستا فک کنم مجهز باشه خودشونم بچه کوچیک دارن دلم نمیخواد برم چون خیلی  خستم با وجود بچه واقعا نیاز به استراحت دارم همسرمم میخواد بره براش مهم نیس من چی‌میخوام من دیگه بهش اهمیت نمیدم فقط مجبورم خودمو باهاش وفق بدم... بگید نظرتون چی هست برم یا نه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه‌ها با هم فرق دارن. اکه در کل بچه آرومیه و مشکل خاصی نداره حتما برو. هم عادت میکنه به مسافرت که بعدا اذیت نشید و هم خودت حالت خوب میشه

مهم‌ترین داریی من، خودمم. عاشق ورزش و خودمراقبتی . همیشه دنبال یادگرفتن و بهتر شدنم. اگه در زمینه تحصیلی و درسی سوالی داشتید خوشحال میشم کمک کنم.
حرف منو اصلا متوجه نمیشه این مرد.... انقد دلسرد شدم ازش بخاطر این کارهای از روی  بی توجه بودنش. ...

مردا اکثرا همینن. بعدشم ک اعتراض کنی میگه من ب خاطر تو رفتم حال و هوات عوض شه‌.نمیدونه ک بدتر میشم

بچه‌ها با هم فرق دارن. اکه در کل بچه آرومیه و مشکل خاصی نداره حتما برو. هم عادت میکنه به مسافرت که ب ...

خیلی بد خواب و شلوغ منم بدم نمیاد از خوشگذروندن ....مرسی عزیزم

عزیزم مونده ب بچه اگه زود مریض میشه نرو.من تو کرونا ازدواج کردم ن عروسی داشتم ن ماه عسل سه سالونیمه عروسی کردم جایی نبردتم.امسال ک مادرم فوت شد شوهرم برد شمال خونه خواهرش وقتی اومدیم دخترم اسهال استفراغ شدید گرفت همراه تب شدید.ب گ و ه خوری افتاد م گفتم میتمرگم جام ب من سفر نیومده.فقطم دوروز اونجا بودیم

ولی من هروقت بریدم و خسته شدم و فکر کردم ک دیگه نمیتونم ادامه بدم همین یه جمله اش منو نگه داشت تو در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمیکنه
حرف منو اصلا متوجه نمیشه این مرد.... انقد دلسرد شدم ازش بخاطر این کارهای از روی  بی توجه بودنش. ...

بچه که تو ماشین یکسره می‌خوابه اذیتی نداره من رفتم تو همین سن بچه یکسره شیر میخورد باز میخوابید

بعضیا میفهمن نفهمن ولی نمیفهمن که ما میفهمیم نفهمن اینا دیگه واقعا اَمَن یُجیب ...لازمن..برای شفای تمام مریضها روحی روانی وجسمی صلوات...
بچه که تو ماشین یکسره می‌خوابه اذیتی نداره من رفتم تو همین سن بچه یکسره شیر میخورد باز میخوابید

برای من اگه اینطوری بود باسر میرفتم بچه من تو ماشینم نمی مونه دندون در میاره خیلی کلافه میشه 🙏🏻