2733
2739
عنوان

خونریزی بعد زایمان

129 بازدید | 8 پست

سلام خانوما اگه میشه کمکم کنید ،من الان ۱۷ روز زایمان سزارین کردن چند روز اول یکم خونریزی داشتم بعدش تقریبا قطع شد ،ولی الان یهو خیلی شدید شد ترسیدم دلیلش چیه به نظرتون

هرگز در زندگی تسلیم نشو هرروز یک معجزست ،شاید فردا روز تو باشد

تا ۴۰ روز همینطوریه طبیعیه

دخترم دوستت دارم مامانی👧💋                                                                      ♥من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من‌ امیدم‌ به‌ خدا‌ و‌بعد‌ خدا‌هم‌ به‌ خداست!🙂️ 

منم ۴۹ روزه زایمان کردم

دخترم دوستت دارم مامانی👧💋                                                                      ♥من حسابم ز همه مردم این شهر جداست... من‌ امیدم‌ به‌ خدا‌ و‌بعد‌ خدا‌هم‌ به‌ خداست!🙂️ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تا ۴۰ روز هپینجوری هی قطو وصل میشه منم اینجور بودم فقط چیزای مقوی بخور بدنت خالی نشه و مث‌من‌سرگیجه ای نمونه بهت من الان‌۶ ماهه زایمان کردم ولی زیاد ب خوراکم اهمیت نمیدادم ک‌کاش میدادم...

2728

سلام

نترس طبیعی هست تا چهل روز گاهی بیشتر

مولتی ویتامین یونی زینک یا پری ناتال بخور

جیگر

مرغ بومی

تخم مرغ بومی

میوه

خرما

اجیل

بلدرچین

غاز

ماهیچه

ماهی

میگو

تقویت کن خودت رو حتما

تا ۴۰ روز هپینجوری هی قطو وصل میشه منم اینجور بودم فقط چیزای مقوی بخور بدنت خالی نشه و مث‌من‌سرگیجه ...

راستش منم این مدت اصلا به خودم اهمیت ندادم همه جام درد میکنه احساس میکنم استخونام پوک شدن

سلام نترس طبیعی هست تا چهل روز گاهی بیشتر مولتی ویتامین یونی زینک یا پری ناتال بخور جیگر مر ...

ممنون عزیزم

2738
راستش منم این مدت اصلا به خودم اهمیت ندادم همه جام درد میکنه احساس میکنم استخونام پوک شدن

تورخدا ب خوراکت اهمیت بده وگرنه مث من میشی ازاین ب بعد هنوز دیر نشده واسه تو جبران کن خواهر هیچکس ب فکر تو نیست بجز خودت