2733
2739
پسرم 2 سال و 5 ماهشه الان سه ماهه از پوشک گرفتمش جیشش رو خوب گفت و همکاری کرد اما پی پی شو نگه میداشت موقع پی پی دستش رو میزاشت پشتش میگفت پی پی نه گریه میکرد داد میزد و با هزار بدبختی بعد چند رو که خودشو نگه میداشت یه ذره پیپی میکرد حالش بد میشد هرچی از قبل خورده بود رو بالا میاورد و تمام دل و روده اش درمیومد یبوست هم گرفت با یه روانشناس صحبت کردم گفت معمولا بچه ها یه حس مالکیت به پیپیشون دارن و نمیتونن هم جیش و هم پیپی رو همزمان بگن گفت موقع پیپی پوشکش کنم و یه مدت بگذره و کم کم از سرش بگیرم شاید هم خودش واسه پیپی رفت دستشویی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
الان 2.5 ماه میشه موقع پیپی پوشکش میکنم اما نمیدونم تا کی و چند ماه باید پوشکش کنم؟ چند روز وقتی میگه پیپی دارم میگم برو دستشویی همچنان میگه نه گفتم اگه پیپی کنی میبرمت پارک و هزاران جایزه و وعده و تشویق و شعر و .... هیچ فایده ای نداشت گریه میکرد و داد میزد که مای بی بی پیپی کنم
2740