2752
2734

چقدر دلم میخواد پاشم تلاش کنم برنامه بریزم یکبار برای همیشه زندگیمو نجات بدم بطور پحشتناکی روزام داره سریع تر میره و سنم میره بالا الکی اما هیچ غلطی نمیکنم🚶🏻‍♀️

اگه بالای 21 سالته و میخوای کنکور تجربی بدی بهم بگو❤️

"ولی زیر پتو جام گرمه😂... "

نمیدونم چرا نیومدم تو تاپیکت مغزم اینو ادامش گذاشت 

❤️ اگر میخوای خودتو بشناسی به خوبی نگاه کن که عاشق چه کسانی هستی و از چه کسانی متنفری، هر ادمی کپی کوچکی از معشوقه هاش میشه ❤️.تمام زندگیم این بود = محبت حضرت علی (ع)❤️زندگی خوب رو سلمان داشت که همه چی رو رها کرد و رفت به دامن علی پناهنده شد، زندگی خوب رو "جُوون" داشت، برده ی سیاهی که احتمالا باورش نمیشد "امیری حسین و نعم الامیر"  ی که با شوق فریاد زد تا ابد با اشک و سوز تکرار بشه، زندگی خوب رو "بشر بن حارث" داشت که گذر امام کاظم(ع) به دم خونه اش خورد و از مجلس رقص و شراب، به مقامات عالی رسید، زندگی خوب رو اون شاهزاده ی رومی داشت که به شیرینی عشقی که تو قلبش حس کرد، ناشناس بین برده ها و کنیز ها رفت و توی شرایط سخت زندگی کرد ....توی این دنیا زندگی خوب فقط برای کسایی بود که طالعشون به امامشون گره خورده بود  ❤️یا مبدل السیئات بالحسنات... طالع من رو هم به امام زمانم گره بزن ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

"ولی زیر پتو جام گرمه😂... " نمیدونم چرا نیومدم تو تاپیکت مغزم اینو ادامش گذاشت 

دقیقا همین بود🤌😂

ن فقط مغزم قفله یجورایی ب خودم امید ندارم

تو منى يا من توام😜✋️🤣🤣🤣

اقا من اینجا دارم زحمت میکشم 

😂

❤️ اگر میخوای خودتو بشناسی به خوبی نگاه کن که عاشق چه کسانی هستی و از چه کسانی متنفری، هر ادمی کپی کوچکی از معشوقه هاش میشه ❤️.تمام زندگیم این بود = محبت حضرت علی (ع)❤️زندگی خوب رو سلمان داشت که همه چی رو رها کرد و رفت به دامن علی پناهنده شد، زندگی خوب رو "جُوون" داشت، برده ی سیاهی که احتمالا باورش نمیشد "امیری حسین و نعم الامیر"  ی که با شوق فریاد زد تا ابد با اشک و سوز تکرار بشه، زندگی خوب رو "بشر بن حارث" داشت که گذر امام کاظم(ع) به دم خونه اش خورد و از مجلس رقص و شراب، به مقامات عالی رسید، زندگی خوب رو اون شاهزاده ی رومی داشت که به شیرینی عشقی که تو قلبش حس کرد، ناشناس بین برده ها و کنیز ها رفت و توی شرایط سخت زندگی کرد ....توی این دنیا زندگی خوب فقط برای کسایی بود که طالعشون به امامشون گره خورده بود  ❤️یا مبدل السیئات بالحسنات... طالع من رو هم به امام زمانم گره بزن ❤️
چجور میخوای عوض کنی هدفت چیه براش

دوس دارم باز کنکور بدم سال بعد تو یه شهر دیگه باشم با یه رشته خوب

دوس دارم وزنمو کم کنم یکم سبک زندگی سالم داشته باشم

همش تو خونه ام جایی رو بلد نیستم عین بچه ها چه مجازی چ حضوری با کسی رفیق نیستم حضوری ک اصلا هیچ رفیقی ندارم دلم میخواد از این فاز افسردگی و تنهایی دربیام🚶🏻‍♀️

2706