2733
2734
عنوان

وقتی بی حجابی......

| مشاهده متن کامل بحث + 4941 بازدید | 93 پست
حجاب دستور قران هست به زنان مومن.ایا همه ی زنان مسلمان مومنن؟؟؟ خب شماییکه خودتو مومن میدونی حجاب بگیر تکلیف اونیکه مومن نیست چیه؟
هر کس زِخزانه برد چیزی،گفتند مبر که این گناه است،تعقیب نموده و گرفتند!دزد نگرفته پادشاه است.....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حجاب دستور قران هست به زنان مومن.ایا همه ی زنان مسلمان مومنن؟؟؟ خب شماییکه خودتو مومن میدونی حجاب ب ...

مومنین به حجاب نیست 

به دلیل اینکه یکی با حجاب باشه 

صد تا کار کنه 

من خودم بی حجابم 

ولی به نماز ب شدت اعتقاد دارم 

ملا خاندانن بی حجابیم ولی نمازمان ترک نشد 

و هیچ کسی از ما بد نمیگه 

این درسته

2728
2738

۵ سال پیششش😮😮

مسافر: مادر وینستون داری؟                                        گیلانه: پسر جان تو دکه ست خودت بردار.                      مسافر: ارزون نشده؟                                                   گیلانه: چی ارزون شده جز جون آدمیزاد...
خخخخ البته اینو بگم هرچی مردا پیرتر میشن تو این قضیه حریص تر میشن چندوقت پیش ی پیرمرد تو خیابون چنان ...

والا بخدا 

من هرروز میرم پیاده روی پارک جا خونمون 

یه پیرمرده هرروز اونجاست چنانننن به من و زن و دخترا نگاه می‌کنه قورتمون میده یسری واستادم گفتم حاج آقا مورد پسندت هستم؟چشات در نیاد بچرخون گردنتو از بس چرخید اینور اونور خورد نشه یوقت

الان دورانی شده شده ک  مردم سعی میکنن یک دیگه رو  بخاطر  پوشش قضاوت نکنن. 

اما یکسریا هستن  نمیدونم از حسادته  یا از جهالته  

خودشون  بقیه را مسخره میکنن. 

بعد اگه جوابشون  بدی  پاچتو میگیرن  و  چشمشون میبدند و دهنشون باز میکنن و  قضاوت ت میکنن  

خودشونو نمیبینن  فقط تورو مبینن  

با این ادما باید چکار کرد؟  

2706