2733
2734
عنوان

خیلی دلم گرفته 😔😔😔😔

63 بازدید | 3 پست

خداکنم محتاجیت به کسی نیفته بخدا   برادر خواهر شوهرم واسه هم میمیرن  اگه اون فقط ۵۰ تومن داشته باشه در حال حاضر بیرون باشه بده به خواهرش یا برادرش لنگ نمی مونند   ولی خواهر برادر من نه زنگ می زنند نه احوال می پرسن این همه من زنگ می زنم به خواهر بزرگم کاش اون  یکبار زنگ بزنه بگه اصلا زنده ای ولی موقع میمیرم یادشون میفته یک خواهرم داشتن 

بخدا لنگ بودم  با کافه شاپ قرار بستم واسه یک خانگی اه بساط نداشتم  اصلا دلم  نمی رفت به خواهرم پیام بدم   روی دلمون پا گذاشتیم گفتیم شانس یا اقبال اصلا جوابتو نداد  زنگم زدم بر نداشت😔  باید وسایل می خریدم بعد حقوق گیرم میاد بهش می دادم

توقعت کم کن همیشه تو زندگی تا دلت نشکنه

فقط 21 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن 💔 👈👈👈👈👈👈👈لایک نکنید 👉👉👉👉👉👉👍👈👈👈👈👈👈درخواست دوستی قبول نمیکنم👉👉👉👉 اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت  😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

افرین باید حرفتو طلا گرفت

به سرم آمده دقیقا خانواده شوهرم برای هم جون میدن ...خانواده من هر کسی رفت برای زنش و شوهرش اسمن خواهر برادریم ....هی روزگار بچم طوری تربیت میکنم که هیچ وقت از خانوادش دست نکشه ...ولی موقع کم کردم و خودم راحت کردم 

فقط 21 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن 💔 👈👈👈👈👈👈👈لایک نکنید 👉👉👉👉👉👉👍👈👈👈👈👈👈درخواست دوستی قبول نمیکنم👉👉👉👉 اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت  😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷
2728