2752
2734

من الان دقیقا ۶۵ روزه بینیم رو عمل کردم هنوزم کیپه و با دهن نفس میکشم آبریزش و عطسه هم گاهی دارم دکترم میگه راه بینیت بازه واین گرفتگی هم بخاطر آلرژی هست میخواستم بدونم کسی هست مثل من باشه؟ یعنی با آلرژی عمل کرده باشه و بدتر بشه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چرا هم شستشو میدم هم قرص میخورم ولی فکر میکنم دکتره دروغ میگه چون الانم که آبریزش و عطسه ندارم بازم ...

منم مشکل شما رو داشتم اما بیشتر بخاطر ورم بینیم بود بعد دو ماه بهتر شدم …اما آبریزش بینی و کیپ بودن بینیم حدود سه ماه طول کشید اما کم کم با کم شدن ورم بهتر شدم.بینیمو روزی سه بار شستشو میدادم و اگه مخاط بینی بود آروم گوش پاک کن رو جوری که به دیواره های بینیم نخوره یکم داخل میبردم و تمیز میکردم.

منم مشکل شما رو داشتم اما بیشتر بخاطر ورم بینیم بود بعد دو ماه بهتر شدم …اما آبریزش بینی و کیپ ...

تا چند وقت شستشو دادی؟ آخه دکتر به من میگه دیگه الان باید روزی یک بار شستشو بدم ولی بینیم کیپ میشه باید بیشتر شستشو بدم تا بتونم نفس بکشم

تا چند وقت شستشو دادی؟ آخه دکتر به من میگه دیگه الان باید روزی یک بار شستشو بدم ولی بینیم کیپ میشه ب ...

ماه های اول شستشو نباید شدید و پر فشار باشه و با همون اسپری سدیم کلراید هر ۴ساعت شستشو بده اما ماه های سوم ب بعد میتونی با اجازه پزشکت با سرنگ و سرم شستشو انجام بدی.

ماه های اول شستشو نباید شدید و پر فشار باشه و با همون اسپری سدیم کلراید هر ۴ساعت شستشو بده اما ماه ه ...

با اسپری خالی نمیشه که از همون اول به من گفت با سرم بشور منم هرچی خودش گفت انجام دادم

ماه های اول شستشو نباید شدید و پر فشار باشه و با همون اسپری سدیم کلراید هر ۴ساعت شستشو بده اما ماه ه ...

شما چند ماه کلا شستشو دادی؟از روزی چند بار شستشو رو شروع کردی و آخراش چند بار ؟ بعد شده بود که ماه‌های آخر یهو بینیت کیپ بشه؟ ببخشید عزیزم انقدر سوال میپرسم خیلی نگرانم

شما چند ماه کلا شستشو دادی؟از روزی چند بار شستشو رو شروع کردی و آخراش چند بار ؟ بعد شده بود که ماه‌ه ...

من تا ۸ ماه شستشو دادم روزی سه بار اوایل و کم کم شد روزی یکبار،گاهی کیپ می‌شد اما با شستشو رفع می‌شد.نگران نباش الان ورم داری و حساسیتت باعث ابریزش شده بعد مدتی بهتر میشه. قرص ضد حساسیت بخور

من تا ۸ ماه شستشو دادم روزی سه بار اوایل و کم کم شد روزی یکبار،گاهی کیپ می‌شد اما با شستشو رفع می‌شد ...

مممنون عزیزم خیالمو راحت کردی گفتم شاید من اینجوریم چون از دور و بری ها که می‌پرسیدم همه میگفتن مشکل تنفسی نداشتن

مممنون عزیزم خیالمو راحت کردی گفتم شاید من اینجوریم چون از دور و بری ها که می‌پرسیدم همه میگفتن مشکل ...

سلام عزیزم منم مثل شما هستم گرفتگی بینیت خوب شد هنوز شستشو میدی قرص حساسیت چی بخوریم که مجازه فکسوفنادین واسپری مومتازون میشه زد از من هی مخاط میاد 

2706