2733
2734
لطفا راهنمایی کنین.من گاهی دستاشو میگیرم و به هم میزنم و همزمان آواز میخونم.خیلی خوشش میاد و میخنده.تازگی جغجغه هم براش تکون میدم.شما چیا بلدین؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من تو زمین بازیش میذاشتمش عروسکارو میدید دوس داشت. گاهی هم پخ میکردم بهش با کله
ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  
2728
نوزاد دو ماهه مگه بازی هم میکنه؟ همش میخوابه دیگه بیچاره من هیچییییی بلد نیستم دو ماه دیگه هم پسرم میاد
من به غمگين ترين حالت ممكن شادم  تو به آشوب دلم ثانيه اي فكر نكن
2740
من انقد باهاش بازی کردم شیطونش کردم الان که نزدیک چهارماهشه اصلا اروم نمیگیره مدام میخواد شیطنت کنه بغل باشه بایسته همه رو ببینه
ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  
اخه خیلی بازیا رو نمیشه نوشت. من دست و پاهاشو کلی ورزش میدادم دستم رو بالا سرش میگرفتم انگشنامو تکون میدادم و دستمو اروم حرکت میدادم
طناز جان یه کتابی هست به اسم ازمایش های پیاژه یک عالمه بازی و تست های روانی برای بچه ها داره درباره توانایی های ذهنی و شناختی شون اونو بخر و حتما مطالعه کن و روی بچه ات امتحان کن.. واقعا هیجان انگیزه
2706