2733
2734
عنوان

بارداری در 18 سالگی

2895 بازدید | 117 پست

خانما همسرم گیر داده که باردار شم من تازه دانشگاه قبول شدم اصلا دوست ندارم که باردار شم مشکل دیگه اینه اصلا زندگی زناشویی خوبی هم ندارم

همسرمم مدام میگهباید باردار شم حتی تهدید کرده

به نظرتون چی کار کنم

خدا یکی حرفت یکی بچه نیار من بیچاره شدم

هر "پرهیزکاری" گذشته ای دارد وهر "گناه کاری" آینده ای! پس قضاوت نکن.میدانم اگر:قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم،دنیا تمام تلاشش را میکند تا مرا در شرایط او قرار دهد...تا به من ثابت کند.در تاریکی همه ی ما شبیه یکدیگریم.محتاط باشیم، در "سرزنش "و"قضاوت کردن" دیگران وقتی؛نه از " دیروز او" خبر داریم، نه از "فردای خودمان"🌼🤍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

وقتی شرایطشو نداری اصلا قبول نکن

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟

اولا سنت کمه، دوما وقتی مشکل دارین بچه دار نشین، اول مشکل و حل کنین. 

بعدم اکثرا تواین شرایط چون شما داری ادامه تحصیل میدی، میخواد با بچه دار شدن شمارو از تحصیل دور کنه. بگو سنم کمه و اصلا آمادگیشو ندارم. بهانه درس و نیار چون دقیقا همین و میخواد. فقط بگو آمادگی ندارم، خیلی زوده. بزار یکم خودمون 2تا باشیم و اینا. 

2706