2733
2734
عنوان

باید برای نبرد نهایی آماده شویم🍃چه خوب است داشتن تو 💕

| مشاهده متن کامل بحث + 365 بازدید | 62 پست
خواهش میکنم عزیزم 😘

😍😍😍😍😍😘

یا صاحب الزمان اغثنی یا صاحب الزمان ادرکنی       خدایا شکرت که همیشه هوامو داری خدایا شکرت بابت اینهمه اتفاقا قشنگ خدایا شکرت که همه چی درست شد و کمک کردی مابه هم برسیم😍😍😍😍 خدایاشکرت خدایاشکرت خدایاشکرت 
@sayeh6859   @11aye   @zahra83_mahla85   @zahraayat   @reyyh ...

سلام عزیزم خدا خیرت بده 

به نیت حاجت دلت هدیه به آقاجانمون صاحب الزمان عج الله 

اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم 🤲💚

اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله علیها 

خدایا باقی مانده ی غیبت آقامون رو به حق طفلان معصوم فلسطین بر ما ببخش

🇵🇸 القدس لنا ...👇کلیک کنیداین تاپیک تدبر در قرآن رو دنبال کنید دنیاتون با آیات قرآن روشن میشه این مرده دل ...💔این خسته جان.... 😔 دارد تمنای تو را یا صاحب الزمان عج الله ❤ دوستای عزیزم اگه دوست داشتید بگید تاپیک های مهدوی تگتون کنیم ❤  اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله علیها🤲🏻🥀درد بی درمان شنیدی؟! حال من یعنی همین 💔بی تو بودن درد دارد... میزند من را زمین 😭 یا صاحب الزمان عج الله ادرکنی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

سلام و درود بانو   سپاس

سلام گلم خواهش میکنم 

در پناه امام زمان سلامت باشی 💚

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت
سلام عزیزم ، مرسی لطف کردی ❤️❤️ حاجت روا باشی 🌹🌹

سلام گلم خواهش میکنم ممنونم و همچنین مهربونم 💚

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت
اللهم عجل لولیک الفرج ۱۴مرتبه صلوات فرستادم عزیزم ممنون♥️♥️♥️

الهی آمین عزیزم 

ممنونم قبول باشه گلم حاجت روا بشی 💚

سلام  ممنونم عزیزم  کلیپ خیلی قشنگ بود  خیلی وقت بود صوت و کلیپ استاد شجاعی رو گوش ...

سلام خواهش میکنم خدا رو شکر عزیزم 

قربونت گلم لطف داری خواهر جون ممنونم 

بی نهایت ممنونم سلامت و حاجت روا باشی مهربونم 😍😘♥️

چشم عزیزم خیلی لطف میکنی التماس دعا  واسه دوستامم دعا کن. @ملوسکتونم1     @ترکی ...

قبول باشه عزیز دلم 

سلامت و حاجت روا باشی گلم 🤲♥️

چشم الهی حاجت روا باشند در پناه امام زمان

قبول باشه عزیز دلم  سلامت و حاجت روا باشی گلم 🤲♥️ چشم الهی حاجت روا باشند در پناه امام زمان

قبول الله 

مرسی ممنونم عزیزم همچنین😘

😍😍حرز امام زمان❤بسم الله الرحمن الرحیم یا مالک الرقاب یا هازم الاحزاب یا مفتح الابواب یا مسبب الاسباب سبب لنا سببا لا نستطیع له طلبا بحق لا اله الا الله محمد رسول الله صلی الله علیه و اله و سلم.❤خواص این دعا.(1.رهایی از مشکلات و گرفتاری ها2.در امان ماندن از بلایا و حوادث3.دفع چشم زخم و دور کردن آن4.دفع سختی ها5.حفظ جان و اموال در برابر بلایای پیش بینی نشده6.در امان ماندن از شر جانوران موذی و درندگان7.اجابت دعاها و خواسته ها)❤😍😍
@fatti900     @xasd     @varparide25     @دردونمه   &nb ...

ممنونم که دوستان رو تگ کردی خواهری 

الهی همگی حاجت روا باشند به حق امام زمان💚🤲

ممنونم که دوستان رو تگ کردی خواهری  الهی همگی حاجت روا باشند به حق امام زمان💚🤲

خواهش میکنم عزیزم 

انشالله الهی آمین 

داداشتون خوب شد بهتر شدن خداروشکر؟

😍😍حرز امام زمان❤بسم الله الرحمن الرحیم یا مالک الرقاب یا هازم الاحزاب یا مفتح الابواب یا مسبب الاسباب سبب لنا سببا لا نستطیع له طلبا بحق لا اله الا الله محمد رسول الله صلی الله علیه و اله و سلم.❤خواص این دعا.(1.رهایی از مشکلات و گرفتاری ها2.در امان ماندن از بلایا و حوادث3.دفع چشم زخم و دور کردن آن4.دفع سختی ها5.حفظ جان و اموال در برابر بلایای پیش بینی نشده6.در امان ماندن از شر جانوران موذی و درندگان7.اجابت دعاها و خواسته ها)❤😍😍
خواهش میکنم عزیزم  انشالله الهی آمین  داداشتون خوب شد بهتر شدن خداروشکر؟

آره خدا رو شکر بهتره فقط پاش باید فعلا تو گچ باشه تا یکماه ونیم دیگه 

ممنونم ازاحوالپرسیت عزیزم ♥️

سلامت باشی همیشه کنار عزیزانت

آره خدا رو شکر بهتره فقط پاش باید فعلا تو گچ باشه تا یکماه ونیم دیگه  ممنونم ازاحوالپرسیت عزیز ...

خب خداروشکر الهی کاملا سلامتیش به دست بیاره خوب بشه.

خواهش میکنم عزیزم ممنونم سلامت باشید با خانواده تون انشالله همیشه

@در_انتظار_تو   @پرتقالتامسونم   @عشق5   @مامان،مهدیار   @ما ...

ممنونم خواهر قشنگم 

چشم 

حاجتتون روا 

اَللّهمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ 

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙
2706