2737
2739

برادرم پيش شوهرم كار ميكرد و بهش خونه داده بود،داداشم از سركار شوهرم اومد بيرون و شوهرم همش ميگفت من نميخام ديگه خونش هم اينجا باشه،خلاصه منم هي اصرار گناه دارن نكن اين كارو و بلاخره اين كار شدو از خونمون بيرونش كرد،اونا رفتن و بعد ي مدت ب گوش شوهرم رسوندن ك برادرم پشت شوهرم كلي حرف زده و رفته،شوهرم انقدر داغ كرد وبينمون ناراحتي شد،ك حق نداري ديگه بري و بياي باهاش،صبر كنيد تا بگم

خلاصه منم باهاشون در ميون گذاشتم اون هم قسم و ايه ك بخدا من نگفتم،حالا اون حرف هايي هم ك زده شده بود حرف هايي بود ك تو واقعا بين شوهرم و برادرم بوده،خلاصه حالا من هي ميخام اينارو اشتي بدم ولي شوهرم بد كينه گرفته

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

خب داداشت از پیش شوهرت رفت دیگ چرا گفت از خونه برن.ی مدت صبر میکرد بعد

اگ بدون دعوا رفته کار همسرت بد بوده اگ بحث کردنو جدا شدن خب دیگ لجبازی کرده گفته خونمو بده

اینجوری دلخوری پیش اومده داداشتم رفته پشت سرش بدگویی کرده

شما سکوت کن اولویت با زندگی زناشویته

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
خب داداشت از پیش شوهرت رفت دیگ چرا گفت از خونه برن.ی مدت صبر میکرد بعد اگ بدون دعوا رفته کار همسرت ...

شوهرم مجاني خونه داده بود،وقتي ديد اون از كارش بيرون اومده و قدر نميدونه گفت يكسال مونده ديگه نميخام بمونه،هي ي سري مسايل ناراحت كننده هم پيش اومد ك اينجوري بدتر شد،هي خبر چين دو ب هم زني كرد

2706