2733
2734
عنوان

یه لحظه بیایین😔😔

90 بازدید | 11 پست

16سالم بود مامانم ماکارونی درست کرده بود بعد گفت الان میخوری یا هروقت کار هام رو انجام دادم باهم بخوریم منم گفتم الان گشنمه بعد داد و بیداد کرد گفت چرا گفتی الان میخورم الان آماده نیستو... منم قهر کردم نخوردم بعد رفتم خوابیدم بالاسرم با سیخ  هی میزد منو منم از خواب پریدم وحشت زده شدم نزدیک بود سکته کنم بعدش آخرشب یه شیرکاکائو بهم داد گفت آشتی باش...😔😔هیچ وقت فراموش نمیتونم  بکنم..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

غذا رو تو صفره از جلوم گرفت پرت کرد بیرون که من پول برا پر کردن شیکم ی توله سگ ندارم بیرون پرنده ها بخورن ثواب داره منو هم نشوند جلو اونا تا برنج خوردن پرنده هارو با شکمم گرسنه نگاه کنم اون نر عوضی رو هیچ وقت نمیبخشم

از روز ۱۰ سال میگذره فراموش نکردم اما دردش برام عادی شد

(دورنگم)🎴تو مغزم خیلی صدا هس خیلی، تو سرم جنگله             صبح که از خواب پا میشم دلم میخواد کسی نباشه باهام حرف بزنه،میخوام از خونه که میرم بیرون کسی منتظرم نباشه، برگردم دل کسی تنگ نشه واسم،☻️۰ میخوام تنها باشم                                          در من تيمارستانی قصد شورش داره....یخیال پرداز روان           گیاه‌خوار💚 intjفمینیست💜  عاشق علم ونجوم👩🏻‍🚀فیلم باز فیلم خواستی ژانر مورد علاقت رو بگو چندتا بهت پیشنهاد بدم🧸 کیدراما عشقمه :)    من درون دنیای که تو مغزمه زندگی میکنم من صدا های تو مغزم میشنوم که واقعیت نداره من با افرادی که تو ذهنمه خوشحالم من با اشخاص غیر واقعی زندگی میکنم  روزی به مشکلاتی که اکنون رنجم میدهد خواهم خندید...و از پنجره بیمارستان روانی به بیرون خیره خواهم شد:)                       this is måneskin🫀متفاوت باش... مثلا بشین رو تلویزیون مبل ببین
2740
😭😭😭😢😢😢الان باهاش مثل خودش بد رفتار میکنی؟

وضع الان بدتره

(دورنگم)🎴تو مغزم خیلی صدا هس خیلی، تو سرم جنگله             صبح که از خواب پا میشم دلم میخواد کسی نباشه باهام حرف بزنه،میخوام از خونه که میرم بیرون کسی منتظرم نباشه، برگردم دل کسی تنگ نشه واسم،☻️۰ میخوام تنها باشم                                          در من تيمارستانی قصد شورش داره....یخیال پرداز روان           گیاه‌خوار💚 intjفمینیست💜  عاشق علم ونجوم👩🏻‍🚀فیلم باز فیلم خواستی ژانر مورد علاقت رو بگو چندتا بهت پیشنهاد بدم🧸 کیدراما عشقمه :)    من درون دنیای که تو مغزمه زندگی میکنم من صدا های تو مغزم میشنوم که واقعیت نداره من با افرادی که تو ذهنمه خوشحالم من با اشخاص غیر واقعی زندگی میکنم  روزی به مشکلاتی که اکنون رنجم میدهد خواهم خندید...و از پنجره بیمارستان روانی به بیرون خیره خواهم شد:)                       this is måneskin🫀متفاوت باش... مثلا بشین رو تلویزیون مبل ببین
ازدواج کردی؟

ن