2752
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ترک گناه 

استغفرالله روزی صد تا 

نماز های اول وقت 

نماز های هدیه به امام جواد و حضرت رقیه رو بخون

ضمنا به قول امام رضا هر کی دعا کنه و هم راضی باشه که بشه هم نشه و اعتماد داشته باشه به زمان بندی خدا اون وقته که خیلی به اجابت نزدیکه

نماز حضرت فاطمه الزهرا

مسکن با خانواده رایگان نیست بلکه بهای آن را از نظر روانی می پردازیم ❤ به قول ضرب المثل "برای قلبت آنچه را که مناسب است انتخاب کن"، "من خودم را انتخاب کردم." ❤ پندی برای یک عمر: نگذار مردم درباره ات زیاد بدانند ، انسانها همه چیو نابود میکنند، پنهان زندگی کن ، با دوستان محبت با دشمنان مدارا ، دوری و دوستی ، صداقت یعنی حماقت و اعتماد یعنی مرگ ، تو جمع شنونده باش و نه گوینده ✌، "  در میدان جنگ یا میکشی یا کشته میشی " ❤  دهان شما خروجی افکار شماست وقتی باز میشود سریع ترین راه برای درک شخصیتان در اختیار مخاطب قرار میگیرد ، مواظب ویترین شعورتان باشید،تا افکار و وجودتان خریدارهای بیشتر داشته باشد

ی چنلی یکی از خانومای اینجا فرستاده بود تو ایتا 

ختمو اینا 

من راضی بودم عزیزم

دو جین کار سرم ریخته...اول باید خورشید را به آسمان سوزن کنمو بعد منت ماه را بکشم تا به شب برگردد، سپس بادها را هل بدهم تا دوباره وزیدن بگیرند ...و آنقدر با گل ها حرف بزنم تا به یاد آورند روزی زیبا بوده اند ...بعد از تو این دنیا یک دنیا کار داردتا دوباره دنیا شود

به ساده ترین زبون 

خداوندا شریر رو از وجودم بیرون کن و به قلبم بیا و فلان مشکلم رو حل کن نن توانایی حلش رو ندارم تویی که قادر مطلقی 

آمین 

مـژده ای دل کـه مـســیــحــا نــفــسـے مے آیـد                   عیسی‌مسیح‌: تنها ایمانت بود که تو را نجات داد                                                مسیحی✝️هَلِلویاه
2706