2733
2739

دیشب ساعت ۱بیسکویت خوردم تا ۳ بیدار بودم بعد خوابیدم ساعت ۱۲ اندازه یه تیکه خیلی کوچیک تخم مرغ خوردم  اندازه یه قوطی کبریت داخلش بعد قندمو گرفتم ۱۴۳ بود سابقه دیابت بارداریم دارم نگران شدم 

خدایا شکرت بخاطر همه چیز 🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من پدرم قند داره خیلی هم پرهیز می‌کنه ناشتا قندش ۱۴۰هست قبلا ۲۵۰بود .البته باید ناشتا آزمایش بدی

آن  قدر این ۲۰روزا رو ادامه میدم تا به هدفم برسم💪💪    شروع از اول تیر😇   وزن اولیه۸۸،⬅️۱۰روز پاکسازی۸۴،⬅️۲۰روز اول۸۰⬅️۲۰روز دوم۷۵⬅️۲۰ روز سوم۷۲/۵⬅️۲۰روزچهارم۶۹/۵⬅️۲۰روز پنجم۶۶⬅️۲۰روز ششم۶۲/۵⬅️۲۰ روز هفتم ۶۱😡⬅️۲۵ روز هشتم۵۷  ⬅️                     
نفهمیدم کی قندتو گرفتی  ولی قند ناشتا باید ۸ ساعت ناشتا باشی

میگم یعنی تا یه شب ناشتا نبودم فردا ش ساعت ۱۱ ظهر پاشدم یه لقمه تخم مرغ خوردم مال بچم بود بعدش قندم گرفتم با دستگاه ۱۴۳ بود

میگم یعنی تا یه شب ناشتا نبودم فردا ش ساعت ۱۱ ظهر پاشدم یه لقمه تخم مرغ خوردم مال بچم بود بعدش قندم ...

آهان. خب این ملاک نیس ربطی نداره 

همون ناشتا و دو ساعت بعدش باید بگیری و از روی اون تشخیص بدی بالاست یا نه

«شب» می رود. این اقتضای «طبیعت» و «حکم» تاریخ است!
2740
آهان. خب این ملاک نیس ربطی نداره  همون ناشتا و دو ساعت بعدش باید بگیری و از روی اون تشخیص بدی ...

رفتم ناشتا گرفتم ۱۱۶ بود باز زیاده تو مرحله ی پیش دیابتم