2737
2739
عنوان

دعا کنید برام منم ...

77 بازدید | 7 پست

خیلی دوست دارم مادر بشم برام دعا کنید ، برای همهه اونایی که چشم انتظارن دعا کنید 

چند وقت دیگه سالگرد ازدواجمه   

خدایا میشه  هدیه سالگردم ازدواجم نی نی باشه 🥺

ضامن آهوست چشمان دو شهد روشنتکاش آهوی بیابان دو چشمت میشدم  ❤ ممنون میشم برای مادرشدنم یه صلوات مهمونم کنی😊 این ۸۲ که تو اسممههه سنم نیستا ،خیلی پیرتر از این حرفام😂🤣 دعاکنید بی بی چکم مثبت بشه02/7/۴ خدایا بتام مثبتشه 🥺 خدایا بازم شکرت نشد که بشه 

منم مثل شما منتظرم 💔💔💔💔💔

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا قربونت برم ♥️هزاران بار شکرت ♥️تیکر رسیدن به هدفم♥️ وزن شروع :94🥺فعلی: 75😁هدف:68 😍ان شاء الله 😌 
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

منم مثل شما منتظرم 💔💔💔💔💔

خیلی سخته

ضامن آهوست چشمان دو شهد روشنتکاش آهوی بیابان دو چشمت میشدم  ❤ ممنون میشم برای مادرشدنم یه صلوات مهمونم کنی😊 این ۸۲ که تو اسممههه سنم نیستا ،خیلی پیرتر از این حرفام😂🤣 دعاکنید بی بی چکم مثبت بشه02/7/۴ خدایا بتام مثبتشه 🥺 خدایا بازم شکرت نشد که بشه 
2728
خیلی سخته

خیلی 

من دوتا بچه از دست دادم 

دلم خونه 

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا قربونت برم ♥️هزاران بار شکرت ♥️تیکر رسیدن به هدفم♥️ وزن شروع :94🥺فعلی: 75😁هدف:68 😍ان شاء الله 😌 

یاسمن_75

#یاسمن_75

2738