2733
2734
عنوان

خانم هاي شاغل ميشه راهنماييم كنيد

162 بازدید | 27 پست

من تقريبا يك هفته اس كه كار جديدم رو شروع كردم، ساعت كاريم از ٨ تا ٥ هست كه تقريبا ٦ ميرسم خونه

مشكلم اينه كه صبحها اصلا نميتونم بيدار بشم با اينكه شبا خيلي زود ميخوابم، از كار هم برگشتم بازم ميوفتم رو تخت تا يه ساعت . خيلي خسته و بي جون ميشم، كاراي خونه و شام و حتي ناهار فردا كه ببرم شركت ميمونه. اينجوري كه زندگي نميشه كرد

شما چيكار مينيد كه به همه كاراتون ميرسيد؟؟؟ من تو فكرم بود كلاس زبان هم برم بعد كار ولي الان اصلا توان ندارم

دوسه ماه همینه 

اروم اروم برنامه ریزی ات درست میشه

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
اره همش به اين فكر ميكنم كه اخه اين كه زندگي كردن نيست ولي بيكار تو خونه موندن هم خيلي بده حس بدي د ...

دیگه باید همون از کارکه میای یکساعت بخوابی بعدم بری سراغ کارات .

🍃چه سکوتی عالم را فرا می‌گرفتاگر هر کسی به اندازه عملش سخن می‌گفت.👤امام علی (ع)
تایم کاری تون خیلی زیاده ولی تازه اولش هست ی کم بگذره بهتر میشه طوری که روزهای تعطیل هم زود بیدار می ...

شبا ١٠:٣٠ ميخوابم ولي صبحا بازم سخت بيدار ميشم

امروز كه تعطيلم خوابيدم تا١٠

نه اصلا نميشه شنبه تا چهارشنبه اس

اسی من شنبه تا چهارشنبه

دیگه قبل ۷:۳۰ باید چهره زده باشیم که تاخیری نخوریم 

خروج هم ۱۴:۴۵ تا برسم خونه میشه ۳.۵ ظهر 

خلاصه چون با مراجعه کننده و بیمار هم سروکار دارم هر روزی با روز دیگه متفاوته ولی قشنگه میشه برات به مرور زمان و عادت میکنی 

از کارت لذت ببر و شوق و ذوق کار کن 

اول اینکه شما باید از همکاری همسرت در رتق و فتق امور خونه کمک بگیری 

دوم هم میتونی یه سری کارهای مربوط به آشپزی در طول هفته رو پنج شنبه جمعه انجام بدی تا کارت سریع تر پیش بره مثلا پیاز داغ - بادمجان سرخ شده - لوبیا قرمز پخته - لوبیا چیتی پخته ...

سوم اینکه خواب زیاد و خستگیت ممکنه از کمبود منیزیم و یا آهن و ... باشه حتما آزمایش بده و از این بابت  رسیدگی کن . 

چهارم استفاده از سردیجات تو تغذیه آدم و  خواب آلود می‌کنه سعی کن گرمیجات بیشتر استفاده کنی متخصص طب سنتی ( پزشک) میتونه بررسی کنه و توصیه های غذایی مناسب بهت بده .

پنجم اینکه برنامه ریزی خوابت درست باشه . ضمنا باید مدیریت استرس داشته باشی. کن بدخوابی نداشته باشی 

ششم . استفاده از کافیین در طول روز خستگیتو کم می‌کنه فقط قهوه یادت نره .فرآوری شده منظورم نیستا 

چی میشه این روزها با هم مهربان‌تر باشیم .
شبا ١٠:٣٠ ميخوابم ولي صبحا بازم سخت بيدار ميشم امروز كه تعطيلم خوابيدم تا١٠

خوشبحالت تا 10خوابیدی من که هفت بیدار شدم 

ی کم زمان می‌بره تا ساعت خوابت تنظیم بشه به هر حال سالها عادت داشتین تا این موقعه بخوابین ولی کم کم عادت میکنید 

شبا ١٠:٣٠ ميخوابم ولي صبحا بازم سخت بيدار ميشم امروز كه تعطيلم خوابيدم تا١٠

م شبا سعی میکنم قبل یک بخوابم و روز های شب چهارشنبه و پنجشنبه که فرداش روز کاری نیست گاهی تا دیری بیدارم 

ولی اکثرا زود بیدار میشم 

امروز روز تعطیل ام هست ولی ۷:۳۵ دیگه بیدار شدم 

اسی من شنبه تا چهارشنبه دیگه قبل ۷:۳۰ باید چهره زده باشیم که تاخیری نخوریم  خروج هم ۱۴:۴۵ تا ...

اميدوارم عادت كنم بدم مياد وقتي ميام خونه ميوفتم رو تخت

ساعت كاريتون خيلي خوبه من ٦ ميرسم

2706