2737
2734
عنوان

دوست خوب دارید؟

10906 بازدید | 42 پست
من چند تا دوست داشتم صمیمی نبودیم خییلی ولی خب خیلی رفت و آمد داشتیم تا اینکه من چندبار ازشون سوالایی که جوابشونو میدونستمو پرسیدم که مثلا ببینم اونا باهام صادق هستن یا نه که متاسفانه اونا بهم دروغ گفتن و من به خاطر همین سوالای مسخرم کم کم رابطمو باهاشون کم رنگ و قطع کردم.حالا خیلی تنها شدم. تا اینکه یه جایی خوندم که اگه میدونید سوالی رو از کسی بپرسید که ممکنه خوشش نیاد به اون جواب بده و دروغ بگه تقصیر شماست و نباید اون سوالارو بپرسید. من فهمیدم ک نباید الکی دوستامو امتحان میکردم. اینو نوشتم تا عبرتی بشه برای بقیه
اتفاقا خوب شد شناختیشون میتونستن جواب ندن نه اینکه دروغ بگن
من ی دوست صمیمی دارم ک با اونم رابطمو کنترل میکنم
دوست هیچ معنی نداره تو این زمونه ای ک همه دنبال منافع خودشون هستن
اگر میخوای بیشتر بشناسیشون برو حرفایی ک پشتت زدن رو بشنو
اونوقت از کاری ک کردی نه تنها پشیمون نمیشی بلکه خداروهم شکر میکنی
این نظر من بود
دوستای عزیزم میشه برای حل مشکلم هرجور ک دلتون میخواد دعا کنید؟منم دعاتون میکنم ب هرچی که میخواید برسید😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الهامم تا این حد با هم صمیمی بودیم که مثلا بخوان یک سوالی رو جواب ندن مسخره بود منم با سوالای خیلی الکی امتحانشون کردم ولی آدم به دوست احتیاج داره امروزه دوست خوووب گیر نمیاد همین که یه دوست متوسط داشته باشیم باید خدارو شکر کنیم و انتظار زیادی از هم نداشته باشیم
2731
منم هیچ دوست صمیمی نه داشتم نه دارم فقط دوران ابتدایی یه رفیق داشتم که خونمونو عوض کردیم رفتیم یه جای دیگه کم کم رابطم با رفیقم قطع شد راستش کلن بلد نیستم با کسی صمیمی بشم ولی وقتی میبینم دوربریام چقدر رفیق دارن باهاشون رفتو آمد میکنن دلم میگیره از اینکه بلد نیستم دوست پیدا کنم من تمام وقتم با شوهرم و پسرمه
2740
ولی من دلم یه دوست خوب میخواد. خیلی تنهام. همیشه حسرت مامانم و دوستاش رو می خورم. قدیمیها توی دوستی خیلی صادق تر و وفادارتر از دوره ما هستند
خداوند این سرزمین را از سپاه دشمن، دروغ وخشکسالی و از همه مهم تر پزشکان طعمکار بی وجدان دور نگه دارد!!!
منم یه دوست دارم که 20 ساله با همیم.یه تار موشو با دنیا عوض نمیکنم.یکی از بزرگترن نعمتهایه که خدا بهم داده
به بیابان شدم عشق باریده بود چنان که پای مرد در گل فرو رود .... پای من در عشق فرو می شد ...
2706