2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بدن قوی  داشته باشی زایمان طبیعی بهترین گزینه است.برای من اوکی بود.

ولی اگر ضعیف باشی و لگن و عضله هات ضعیف باشه، نه سزارین خوبه‌..

خانمهای زیادی هستند که ضعف بدنی و عضله دارند.

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

طبیعی عوارضش خیلی کمه بهتره 

ولی من تا ۴۲هفته منتظر شدم طبیعی ولی متاسفانه نه بچه اومد و دردم شروع شد امپول فشار هم زدن دردم شروع نشد و سز شدم گفتن درصد کمی با امپول فشار دردشون نمیاد که من از اونا بودم😅

فقط 6 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای تمام اونایی که میخوان مامان بشن یه صلوات بفرستیم  :)                                                                             ♡ اللهم عجل لولیک الفرج وفرجنا به ♡                              ☆ اسلام علیک یا اباعبدالله الحسین ☆       
2740
اون زیر موز هست وردار🤣

موز مال منه 

اومدم بردارمو برم🚶🏼‍♀️

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه✨
طبیعی عوارضش خیلی کمه بهتره  ولی من تا ۴۲هفته منتظر شدم طبیعی ولی متاسفانه نه بچه اومد و دردم ...

میدونی؟

سزارین اونجاییش خوبه که هیچی حالیت نیس

اما بعدش درد داری

طبیعیم پاره میشی از درد ولی بعدش نه

انگار تفاوت توی اینه انتخاب کنی قبلش درد بکشی یا بعدش

میدونی؟ سزارین اونجاییش خوبه که هیچی حالیت نیس اما بعدش درد داری طبیعیم پاره میشی از درد ولی بعدش ...

بله ولی طبیعی زود سرپا میشی به خودت بچت میرسی ولی سزارین یکماه حتی بیشتر

فقط 6 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای تمام اونایی که میخوان مامان بشن یه صلوات بفرستیم  :)                                                                             ♡ اللهم عجل لولیک الفرج وفرجنا به ♡                              ☆ اسلام علیک یا اباعبدالله الحسین ☆       
اع برنج خیس کردم بمون شام😅

نه همین موز بسته 

رژیمم🚶🏼‍♀️🚶🏼‍♀️

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه✨