2737
2739

من پیش دکترش رفتم واسم ۲۰ جلسه نوشت از دو تا دمتر خوب دیگه ام پرسیدم گفتن تاثیرش خیلی کمه این روش  روان درمانی و دارو تاثیر بیشتری داره، نقشه مغزیش خوب بود ولی خب ارزش نداره این همه هزینه کنی برا تاثیر کم خوشحالم که نرفتم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من پیش دکترش رفتم واسم ۲۰ جلسه نوشت از دو تا دمتر خوب دیگه ام پرسیدم گفتن تاثیرش خیلی کمه این روش&nb ...

حتی یادمه بهم گفت سری های بعد انلاین نوبت بگیر لازم نیست بیای انگار ادم هایی که اونجا بودن دفعه اولشون بود، دکتر خوب به فکر کاسبی و افزایش مریض هاش نیست و اصولا مریض جدید قبول نمی کنه

2731

آره عزیزم دکتر خیلی خوبیه تو این زمینه من برای tdcs میرم پیشش خیلی راضیم مورد من افسردگی بود که خدا خیرشون به راهکارهای بدون دارو رو امتحان کردن من ناراحتی معده شدید داشتم 

من پیش دکترش رفتم واسم ۲۰ جلسه نوشت از دو تا دمتر خوب دیگه ام پرسیدم گفتن تاثیرش خیلی کمه این روش&nb ...

درمان با دارو برای بعضی از بیماری ها خیلی عوارض داره که قطعا آر تی ام اس نداره. من ار تی ام اس رو ترجیح میدم چون یه روش جدیده که الان دنیا داره از استفاده می کنه 

2740
خیلی دکتر خوبیه ایشون عزیزم فقط باید صبور باشی و به توصیه هاش گوش کنی 

دقیقا دکتر ذاکری خیلی دکتر خوبیه مخصوصا اینکه از روش های جدیدم برای درمان استفاده میکنه فقط باید صبوری کنی و باهاش ادامه بدی که نتیجشو ببینی