2733
2734
عنوان

بیمار شفا یافته

| مشاهده متن کامل بحث + 51055 بازدید | 203 پست
فرشته مهربونیای من کجایی ؟ به خوابم چرا نمیای میدونی چند روزه ندیدمت میدونی چند روزه دستاتو بوس نکردم . میدونی چقد دل تنگتم بااااااااباااااااااااااااااااااااااااااااااااا. بابای نازم بایای خوشگلم کجایی بابا دلم تنگ شده بابا . بابا بیا صدام کن بابا کی نگران من باشه اخه کی اشکامو پاک کنه
شفای فرشته مهربونیام رو که نگرفتم میشه حالا برای شادیش صلوات بفرستید!!!!!!!!!!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام غزل جون خدا روحشونو شاد کنه ببخشه و بیامرزه .خیلی ناراحت شدم .تا میتونی گریه کن که سبک بشی از هیچکس هم خجالت نکش .ولی خودتو نزن .الهی بمیرم وقتی میشنوم دختری بی بابا میشه یاد هشت ماه پیش خودم میفتم.چه دنیای نامردیه .مطمئن باش خداوتد وقتی مصیبت میده صبر هم میده و با گذشت زمان بهتر میتونی با این قضیه کنار بیای.با دلی شکسته از صمیم قلب دعا میکنم الهی الهیییی هیچ خونه ای بی بابا نباشه.
خدایا فقط به امید تو. 
ممنونم الی جانم . خیلی سخته؟ یه سوال تو به دخترهایی که با باباشونن حسودیت نمیشه؟
شفای فرشته مهربونیام رو که نگرفتم میشه حالا برای شادیش صلوات بفرستید!!!!!!!!!!!!
2728
غزل جان اوایل اینجوری بودم خیلی حسودیم میشد مخصوصا هر مردی تقریبا هم سن یا بزرگتربا تیپ بابام کت و شلواری میدیدم همین حسو داشتم.چون بابام خوب بود ناگهانی سکته کرد .فکر میکنم اکثرا اینجوری باشن .ولی بعدش دیگه نه .همش دعا میکنم هیچکس مثله من نشه .دعا کنیم خدا سایه مامانامونو بالاسرمون نگه داره .
خدایا فقط به امید تو. 
2740
خوابیدی بدون لالایی و غصه بگیر اسوده بخواب بی درد و غصه دیگه کابوس زمستون نمیبینی توی خواب گلهای حسرت نمیچینی . دیگه خورشید ساقتو نمیسوزونه جای سیلی های باد روش نمیمونه . دیگه بیدار نمیشی با نگرونی یا تو حسرت که بری یا که بمونی . بخواب بابای نازم بخواب فرشته مهربونیا
دلم تنگته بابای . قربون دستات برم کجاییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
بابا قلبم داره اتیش میگیره . چقد زندگیمون بدون تو ریخته بهم . بابا بیا بیا که همچی بهم ریخته شده . تا بودی زندگی سرو سامون داشت الان چی . خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا به دادمون برس . به داد دل مامان برس تنها مونده ای خداااااااااااااااااااااااا
دارم مامان میشم بابایی . اینجور که معلومه این نی نی قبل اینکه تو بری اومده بوده تو دلم . بابا الان جاااات خالی کجایی اخه چرا اینجوری چرا همچی من با غمه
غزل جون خدا بابای گلت رو بیامرزه. میتونم درکت کنم چون مادر عزیزم رو تو 42 سالکی وقتی کاملاااا سالم بود از دست دادم
تو یه طوفان من جزیره... من ناپلئون تو دزیره...جز تو کی میتونست از من همه دنیامو بگیره...
بابای دلتنگتم کاش بودی اینروزا ، اینروزا که داری باباجون میشه اخ اخ که چقد جات خاله ، میبوسم پاهاتو بابایی همه میگن اروم میشی اماا من هنوزم درام میسوزمممممممم
2706