2752
2734
عنوان

شوهرم سرد شده

637 بازدید | 63 پست
الان ۷ماهه عقدیم دو سالم دوست بودیم تا همین یه ماه پیش عالی بود همش قربون صدقم میرفت بیرون میرفتیم بغلم میکرد یه روزم نمیشد نبینتم الان یه ماهه خیای سرد شده یه چیم میگم میگه گیر نده نمیبینی حوصله ندارم حتی شبایی که میمونم پیشش بدون توجه میاد مبخوابه اعصابم خیای خورده نکنه دیگه دوسم نداره چبکار کنم ب نظرتون

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

سراغمو میگیره زنگ میزنه میاد خونمون یا منو میبره خونشون ولی مثل قبل نیست انگار حسی نداره تا ناهه پیش ب رنگ رژمم توجه داشت الان موهامو رنگ کردم هبچی نگغت خودم گفتم بهس ب جا اینکه بگه خوب شدی میگه تو آخر کچل میشی من میدونم
عزیزم شاید دوست نداره رنگ کنی منم شوهرم دوست نداشت رنک نکردم شاید به حرفاش توجه نمیکنی میخواد تنبیهت کنه یا دوست دختر. داره یا یه مشکل روحی داره و درگیری سنگینی کار. فرصت نمیشه به تو توجه کنه
2706