2733
2734

من خودم مجردی رو ترجیح می‌دم واسه خودم و اگرم ازدواج کنم قطعا تو سن بالا مثلا بالای ۳۲ سال. 

اگر توهین کردی اینو بدون که جوابت رو می‌گیری پس ناراحت نشو. احترام هرکسی دست خودشه و خودش باید احترام بخره واسه خودش. آدمایی که عزت‌نفس ندارن فکر می‌کنن اگر کسی از حق خودش دفاع کنه و درمقابل توهین سکوت نکنه، گستاخه. ولی بدون گستاخ نیست شاید تو عزت‌نفس نداری فقط.

نمیدونم هرکدوم خوبیای خودشو داره . طرفت خوب باشه شاید بشه گفت ازدواج . البته بازم تو سنین پایین و اول جوونی مجردی خوبه

من با استعداد بودم، یعنی هستم ؛بعضی وقت ها به دست هایم نگاه میکنمو فکر میکنم که میتوانستم پیانیست بزرگی بشومیا یک چیز دیگر، ولی دست هایم چه کار کرده اند؟یک جایم را خارانده اند، چک نوشته اند، بند کفش بسته اند،سیفون کشیده اند، دست هایم را حرام کرده ام، همینطور ذهنم را ...!
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

ازدواج خوب قطعا بهتره  ، قابل مقایسه نیست اصلا 

ولی نه هر ازدواجی 

یکی باید باشه که ارزش هات باهاش یکی باشه هر دو برای یک ارزش مهم تلاش کنین  بتونین همدیگه رو رشد بدید و توی خستگی های مسیر پایه داشته باشی که همدیگه رو بکشید بالا 

ولی بری یه بیمار انتخاب کنی حمایت عاطفی و روانی و یا حتی مالی نکنه هیچ ، بلکه هی بزنه تو سرت جلوی پیشرفت و تجربه کردن هات رو بگیره معلومه مجردی بهتره 

هر کسی یک نابغه است ، اما اگر یک ماهی 🐟 را از روی توانایی اش در بالا رفتن از یک درخت 🌲 قضاوت کنیم آن ماهی تمام عمرش را با این باور زندگی خواهد کرد که یک احمق است

هر کدوم تو و شرایط مناسب خودش

ازدواج تو سن درست و با ادم مناسب بهتر از مجردیه و ازدواج نادرست هزاربار بدتر از مجردی

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2740

ازدواج با آدم درست واسه من بهتره 

الان ۲۷ سالمه و تا حالا رابطه ای نداشتم 😔 واقعا اذیتم . از طرف دیگه نمی‌خوام با آدم اشتباهی وارد رابطه بشم که سلامت روانم بهم بریزه 

سر همین برای من ازدواج با آدم درست بهتره چون تنهایی به اندازه کافی کشیدم و نمی‌خوام تا آخر عمر تنها باشم 

اگه با آدم درست باشه ازدواج بهتره البته تو سن بالا آدم ازدواج کنه خوبه حداقل ۳۰ به بالا که لذت مجردی رو ببره بعد ازدواج درست کنه

خدایا خودت کمکم کن تا زندگیمو به نحو احسنت ادامه بدم خدایا کمکم کن تا مادر بهتری باشم
2706