2733
2734
32یکم زیاده،، هم نظرم ولی 28،30خوبه

نه ما کلا خانوادگی ازدواج زیر ۳۲ رو نمی‌پسندیم. و از نطرمون ازدواج اینچوری نیست که از فلان سن به بفد دیگه بدرد نخوره. واسه ازدواج باید اول خود آدم به یه جایی برسه و بعدش ازدواج واسه ارامش و پیشرفت دوطرفه و اینا باشه. و خب واسه همین کم‌کم دیگه ۳۲ ازدواج می‌کنیم و خیلیا تو فامیل حتی ۴۰ هم ازدولج کردن چون تا قبلش دنبال درس و موقعیت اجتمالی و شغل و اینا بودن و الان هم شعور زندگی کردنشون بالاست هم انتخاب خوبی کردن هم زندگی توبی دارن. من واسه خودم کم‌کم ۳۲ می‌پسندم اونم اگر خواستم ازدواج کنم ولی نخواستمم با مجردی مشکلی ندارم

اگر توهین کردی اینو بدون که جوابت رو می‌گیری پس ناراحت نشو. احترام هرکسی دست خودشه و خودش باید احترام بخره واسه خودش. آدمایی که عزت‌نفس ندارن فکر می‌کنن اگر کسی از حق خودش دفاع کنه و درمقابل توهین سکوت نکنه، گستاخه. ولی بدون گستاخ نیست شاید تو عزت‌نفس نداری فقط.
بنظر من جفتش خوبه نمیشه گفت کدوم بهتره هرکدوم یه خوبیا و بدیایی داره اما تصور من از ازدواج اینه بغ ...

نه بغل چند روزی وعادی میشه،، بعداش ۱۰۰ بر میگی وارد چه عذابی شدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگر ادمی هستی که از نهایت ازادی های مشروعت استفاده کردی

تحصیلات داری

تجربه شغل داری

تجربه استقلال داری

خودت رو ونقاط ضعف و قدرتت رو میدونی

تجربه شکست عاطفی داری

انتظار منطقی از ازدواج داری

و مهم تر از همه با کسی اشنا هستی که بهت امنیت و ارامش میده

ازدواج بهتره

وگرنه مجردی

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
2731
مناهلی واصعن مسولیت داره . و همیشه باید ب ساز زنت برقصی

😐😐😐😐

کاشششششش آدمی بودم که رنگ عوض میکردم ، دوست داشتن تا زمانی ارزش داره که سعی کنیم به همدیگه توهین نکنیم یه بار عاشق شدم و فهمیدم در عشق جزء دورویی و دروغ و سرگرمی هیچی نیست اگر این همه دوست داشتن و زندگیم رو برای یکی دیگه گذاشته بودم طرف مقابل جزء من کسی رو دوست نمی‌داشت سعی کنیم سرگرمی دیگران نباشیم🖐
اگر ادمی هستی که از نهایت ازادی های مشروعت استفاده کردی تحصیلات داری تجربه شغل داری تجربه استقلال ...

بعضی از این رو دارم، مثلا تحصیلات، شغل،، نقاط قوت، شکست عاطفی، 

ولی بعضی ها ندارم مثل اینکه مورد مناسب باشه

چرا اخه عادی بشه؟

همچی آبجی عادی ، مثلا شما اوایل که مشتاق یک ،چیزی هستی،، خیلی شور شوق داری،، بعداز مدتی میگه این خلی چیز مهمی نبود که انتظار داشتم

بعضی از این رو دارم، مثلا تحصیلات، شغل،، نقاط قوت، شکست عاطفی،  ولی بعضی ها ندارم مثل اینکه مو ...

خب پس از مجردی لذت ببر

بله  پروفایل خودمم        اسم کاربری من اسم یه تناقض هست که اسمش رو از فیلسوف فرانسوی آقای ژان بوریدان گرفته.به موقعیتی میگن که فرد بین دو انتخاب عقلانی یا عقلایی گیر میکنه و غالبا انقده بین انتخاب ها تعلل میکنه که هر دو فرصت از دست میره . همه ما توی زندگی بارها توی این موقعیت بوده ایم و تجربه اش کرده ایم. 
2738
خوب تاکی بالاخره 

تا وقتی ادم مناسب رو ببینی

اخه چطور ممکنه عادی شه من عاشق یغل و نوازشم مو ام😔

توهم میزنی فکر میکنی،، درست عاشق بغل هستی،، ولی بعد که انجام دادی میگی همین بود، همش همین بود، 

2706
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز