2733
2734
عنوان

کسی از ازمایش اسپرم سر در میاره ؟

174 بازدید | 46 پست

این ازمایش همسرمه دکتر گفته ضعیفه دارو داده به نظرتون خیلی اوضاعش بده؟ 

خیلی نگرانم 

البته وقتی این ازمایشو داد استرس داشته وچند ماه تغذیه خوبی هم نداشت .اینا تاثیر داره ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تعدادش کمه 

کیفیت اونایی که هست هم بالا نیست 

دارو مصرف کنه اوکی میشه

اگه تونستی براش پنیر نخل بگیر 

من کاربر آش‌_رشته۳۹۳۴هستم،همونی که امضاش این بود:دختر قشنگم🙎🏼‍♀️شغلت💻پولت💵تحصیلاتت📚هرگز یه روز صبح بیدار نمیشن تصمیم بگیرن ولت کنن،بچسب به آرزوهات،باور کن پسرا جایی نمیرن💕(کاربر سال ۹۵)…من بخاطر نظر دادن تو یه تاپیک جنجالی تعلیق شدم!چون یه کاربر نامحترم به بقیه گفت گزارش بزنن فقط بخاطر اینکه فهم حرفمو نداشت:)توصیه‌ا‌م به شما اینه که دنباله‌رو بقیه نباشید و سعی کنید خودتون حرفا رو تحلیل کنید،بعد گزارش بزنید🌝
2731

اسی چ داروهایی دادهدبهتون

چهارمین کاربریمه (جدیدالترکیده هستم)خدابعضیا رو افرید که تو نی نی سایت بقیه رو بترکونن خداقوت پیغمبرای سایت😐🤌 شاید قرار نیست بهم نی نی بدی پس بهتره انقدر التماستو نکنم🙂❤️ خودت ک دیدی اوضاعو ....!! 
خیلی استرس گرفتم نگران نباشم پس  پنیر نخل از کجا بگیرم

نه عزیزم حل میشه ایشالا 

به همسرت بگو لباس زیر تنگ نپوشه 

ماساژ بیضه هم من شنیدم مفیده

پنیر نخل عطاریای معتبر دارن

یکم گرونه

مواظب باش سرت کلاه نذارن

من کاربر آش‌_رشته۳۹۳۴هستم،همونی که امضاش این بود:دختر قشنگم🙎🏼‍♀️شغلت💻پولت💵تحصیلاتت📚هرگز یه روز صبح بیدار نمیشن تصمیم بگیرن ولت کنن،بچسب به آرزوهات،باور کن پسرا جایی نمیرن💕(کاربر سال ۹۵)…من بخاطر نظر دادن تو یه تاپیک جنجالی تعلیق شدم!چون یه کاربر نامحترم به بقیه گفت گزارش بزنن فقط بخاطر اینکه فهم حرفمو نداشت:)توصیه‌ا‌م به شما اینه که دنباله‌رو بقیه نباشید و سعی کنید خودتون حرفا رو تحلیل کنید،بعد گزارش بزنید🌝
تعدادش کمه  کیفیت اونایی که هست هم بالا نیست  دارو مصرف کنه اوکی میشه اگه تونستی براش پ ...

میشه مال منم بفرستم بخونیغ

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم
میشه مال منم بفرستم بخونیغ

بفرست عزیزم