2733
2739

پولشو نمیدونم اما خیلی کار خوبیه

خوبه که میری

تا رنج تحمل نکنی گنج نبینی   تا شب نرود صبح پدیدار نباشد  سعدی                                                  بله جناب سعدی اما رنج پایانی ندارد همچون نفس با من آمیخته است و با هر دم و بازدمی خود را به من نشان می دهد.....!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اگه خیاط مشهوری باشه نه. البته باید خوب بتونه یاد بده. چند جلسه هست؟ 

مشهوره،پیج داره،خیای تمیز میدوزه،۵ماه هست،ماه اول یه روز در میون،ماه بعد هفته ای یک جلسه

این نیز بگذرد
2740
قسطی هم میشه بدم گفت ماهی یک میلیون ،انشالله از شنبه قراره برم

عالی

اگر حوصله به خرج بدی زیباترین لباس هاور میدوزی

دختر خاله ی من فقط از روی الگوی مجلات خیاطی یاد گرفت بعد واسه نامزدی و عقدش خودش برای خودش لباس دوخت فقط چون سنگ دوزی داشت پارچه، داد بیرون چرخش کنن که بهتر دیده بشه

باید میدیدی مزونی شده بود

موفق باشی

تا رنج تحمل نکنی گنج نبینی   تا شب نرود صبح پدیدار نباشد  سعدی                                                  بله جناب سعدی اما رنج پایانی ندارد همچون نفس با من آمیخته است و با هر دم و بازدمی خود را به من نشان می دهد.....!
عالی اگر حوصله به خرج بدی زیباترین لباس هاور میدوزی دختر خاله ی من فقط از روی الگوی مجلات خیاطی یا ...

ممنون،منم خیلی علاقه دارم همیشه پارچه میگیرم از روی فیلم های اینترنت برای خودم و بچه هام لباس می‌دوزم،ولی الان میخوام اصولی یاد بگیرم

این نیز بگذرد