2737
2739
سلام مهربونا من زیاد تاپیک نمیزنم ولی واقعن درمونده شدم پسرم دو ماهشه از این ویروس جدیده گرفته ریه هاش رو بدجوری درگیر کرده طوری که یه پامون خونست یه پامون بیمارستان حتی دکتر ناچارآ واسش آمپول دگزا تجویر کرد ولی حالش خیلی بده به سختی نفس میکشه یه بند گریه میکنه با یه دختر سه ساله این شرایط واقهن سختیه برام خواهش میکنم با دلای پاکتون واسه خوب شدنش دعا کنید و صلوات بفرستید ان شا الله هر چی از خدا میخواید بهتون بده
خاله های مهربون میشه لطف کنید و واسه خوب شدن رفلاکس آزاردهنده ی دخترم یه صلوات بفرستید ممنونم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
برات صد تا صلوات میفرستم عزیزم تو هم دختر برادر منو دعا کن بیزحمت چهارسالشه و دوهفته است بیمارستان بستریه نگران هم نباش ان شالله که زود خوب میشه
پلنگ من دل مغرورم پرید و پنجه به خالی زد...
ایشالا هر چه زودتر خوب شه
خدایا تو زیباترین حضور زندگی منی💞(سلام بر ابراهیم) مردی از تبار نور و ایمان که در سخت ترین شرایط زندگیم ناجی من شد🌸🤚برای روح این شهید بزرگوار یک صلوات بفرست عزیزی که داری امضام می‌خونی ان شاالله حاجت روا باشی 🌹🙏
2740
ممنون آرا م جان منم واسه همه ی کسایی که پسرم رو دعا میکنن نفری یه آیت الکرسی میخونم همچنین برای دختر برادر شما
خاله های مهربون میشه لطف کنید و واسه خوب شدن رفلاکس آزاردهنده ی دخترم یه صلوات بفرستید ممنونم
اللهم صل علی محمد و ال محمد
خدایا تو زیباترین حضور زندگی منی💞(سلام بر ابراهیم) مردی از تبار نور و ایمان که در سخت ترین شرایط زندگیم ناجی من شد🌸🤚برای روح این شهید بزرگوار یک صلوات بفرست عزیزی که داری امضام می‌خونی ان شاالله حاجت روا باشی 🌹🙏
آنی جونم ممنون مهربون خدا دخترت رو حفظ کنه حتمن به نیت سلامتیه عزیزاتون و حاجتتون ایت الکرسی میخونم
2706