2733
2739

سلام

من چند ماهیه میخام طلاق بگیرم

من و همسرم خیلی مشکل داشتیم ولی دلیل اصلی طلاقم خیانتاش بوده دیگه نسبت بهش سرد شدم

مادرم خیلی اذیتم میکنه اولش خودش میگفت طلاق بگیر فلان

الان میگه طلاق بگیری بچت چی یا شوهرت اگر اومد گفت غلط کردم برگرد یا فلان فامیل میگه بچت بعد 7 سال بره پیش باباش دیگه نمیاد پیشت همیشه با حرفاش عذابم میده و بقیه خیلی روش تاثیر میزارن با اینکه دیده چقدر تو بارداری یا قبل و بعد اون همسرم چقدر اذیتم کرده

بنظرتون کارم اشتباهه واسه طلاق بچم تنهام میزاره؟

ببخشید اسی حالم بده بی قرارم..دوست داشتین بیاین تاپیک اخرم همو دعا کنیم 

دعا میکنی بش برسم؟ خیلی سختی کشیدم بخاطرش..یه صلوات برام بفرس   دعا کن اگ ازدواج کرد هیچوقت اپن روز منی نباشه تو این دنیا .چون مجبورم با خنده و شادی برم عروسیش نمیشه نرم ...خیلی بده دعام کن .خدایا امام زمان معجزه کنین برام😓لعنت ب اونشب ک تاصبح گریه میکردم😓دیدی فراموش نشدی عشقم...امام رضااااا تورو ب خدا کمکم کن دست تو دستش بیام حرمت 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اون کاری که بهت ارامش میده انجام بده به خدا توکل کن و از این زندگی بیا بیرون قطعا بهترینا در انتظارته

من پریشانم پریشان تر از آخرین ستاره ی آسمان صبح به خودش که می اید همه رفته و او اندوهگین جا مانده خیال اسوده ی سختی دست برگریبانم شده
2728
واي مامان متم همين كارو باهام كرد  اينقدر گفت بچع هات  اينقدر گفت بدبخت ميشي  ك دو ...

بخدا تو این 6 سال نشده سالی دوبار یا بیشتر قهر نکنم هربار شوهرم وقیح تر شده 

بخدا تو این 6 سال نشده سالی دوبار یا بیشتر قهر نکنم هربار شوهرم وقیح تر شده 

منم مساله خيانتش بود

رفتم ك ديگه برنگردم ولي مگه مامان بابام گذاشتن

😞 الان هر روزمون دعواست واقعا خيانت غيز قابل بخششه

2740
اگه میشه بخاطر بچت یه فرصت به شوهرت بده اگه میبینی پشیمونه

حتی قبول نمیکنه که خیانت کرده

دختررو فالو کرده تو اینستا 

بعد میاد به من میگه برگرد الباه بخاطر مهریه میخاد من برگردم

چون همیشه میگه من 6 سال تحملت کردم یا با تو زندگی کنم خودمو میکشم

من عقدم دلم میخاد طلاق بگیرم ولی خانوادم میکشن منو شوهرم منو گول زد حرفهای دروغ بهم گفت من خیلی بدبخ ...

عزیز دلم نگران نباش دعا کردم که مشکل گشا بیفته تو زندگیت 

من پریشانم پریشان تر از آخرین ستاره ی آسمان صبح به خودش که می اید همه رفته و او اندوهگین جا مانده خیال اسوده ی سختی دست برگریبانم شده
2706