2737
2734
عنوان

سن نشستن نوزاد

123 بازدید | 11 پست

سلام من دخترم ۵ روز دیگه ۷ ماهش تموم میشه.اما هنوز نمیتونه تنهایی بشینه دورو برش که بالشت میزارم خودشو ب سمت پایین سر میده که بخوابه.

سینه خیز میره و به پهلو هم برای چند دقیقه میشینه

پسر من هشت ماهشه هنوز نمیتونه بشینه بالشم ک میزارم سر میده خودشو

داوود احمدی هیچوقت نمیبخشمت  من ب تمام چیز هایی ک میخواهم میرسم نه فورا ولی حتما  متاهل و صدالبته متعهد💍مامان دوتا پسر خوشگل

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم خوبی؟ شما بیماری پی کیو رو کی متوجه شدید؟

درمان داره؟

منو پسرم شما همه😍😘 مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
2731
سلام عزیزم خوبی؟ شما بیماری پی کیو رو کی متوجه شدید؟ درمان داره؟

سلام .از بدو تولد غربالگری کف پا.درمان قطعی خیر فعلا رژیم درمانی داره برای یسری دارو میدن که حالا یا کامل رژیم برداشته میشه یا کمی آزادتر میشه

سلام ۸۲۰۸۸۸

دخترمنم همسن دخترشماس بیماری متابولیک داره وشیرخشک مخصوص ورژیم درمانی ماشاءالله شماخیلی اطلاعاتتون زیاده درخواست دوستی دادم قبول میکنین باهم درباره غذاهایی که درست میکنیم مشورت کنیم.

سلام .از بدو تولد غربالگری کف پا.درمان قطعی خیر فعلا رژیم درمانی داره برای یسری دارو میدن که حالا یا ...

رژیم سخت نیست؟ تا اخر عمر باید رژیم باشن؟

منو پسرم شما همه😍😘 مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
2740
سلام ۸۲۰۸۸۸ دخترمنم همسن دخترشماس بیماری متابولیک داره وشیرخشک مخصوص ورژیم درمانی ماشاءالله شماخیلی ...

سلام عزیزم نگران نباش خدای بچه های ما هم بزرگه.

حتما قبول میکنم دوستیتو فقط من خیلی اینجا وارد نیستم چجوریه دستم خورد لغوت کردم

چاره ای هم داریم؟؟

دختر عموم تازه زایمان کرده ازمایش ۳روزه مشخص شد این بیماری رو داره🥺🥺🥺