2733
2739

منم ی دفعه خیلی جدی اومدم انجام بدم بعد داشتم حس میکردم روحم داره حالت معلق مانند میشه ک ترسیدم سریع چشام و باز کردم 😐😅 

ولی تا چند دیقه صدا سوت مانند تو گوشام بود 

بهشتی که خوباش شما باشین جهنمشو میپرستم :) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شیفتینگ یه چی دروغه درواقع همون قدرت تلقینه که بهش میگن شیفت

من تازه باهاش اشنا شدم و نمیدونم چطوریه چیه ولی چند شب پیش انواری از اسمون کشیده شدم تو یه ماشینی خیلی واقعی بود همه چیو حس کردم و پریدم

2731
من تازه باهاش اشنا شدم و نمیدونم چطوریه چیه ولی چند شب پیش انواری از اسمون کشیده شدم تو یه ماشینی خی ...

طبیعیه خب به ذهنت تلقین کردی

اصن بر فرض محال هم واقعی باشه اصلا نباید انجام بدی چون فرار از واقعیته بعد یه مدت افسردت میکنه تنبلت میکنه باعث میشه واقعیت رو رها کنی

فاقد ادب
2740
اره این ک ادمو افسرده میکنه درسته ولی یبار ادم تجربه کنه جالبه بنظرم

اعتیاد داره اولین بار آخرین بارته....

این چرت پرتای اینستا نگاه نکن شیفتو انقد قشنگ نشون میدن شیفت اولا واقعی نیست دوما واقعی باشه وحشتناکه زندگیت نابود میکنه

فاقد ادب
من تازه باهاش اشنا شدم و نمیدونم چطوریه چیه ولی چند شب پیش انواری از اسمون کشیده شدم تو یه ماشینی خی ...

اون در واقع لوسید دریم هستش (رویای شفاف) به این صورت که شما توی خواب میدونید خوابید و اختیار عمل دارید

همونطور که ایشون گفتن شیفتینگ یه چیز کاملا غیر علمیه که یه سری از این نوجوونا مد کردن

خدایا حال دلم را تکانی بده، هم میبینی، هم میدانی، هم می توانی...🙃💚 میشه یه صلوات مهمونم کنی دوست خوبم؟
اون در واقع لوسید دریم هستش (رویای شفاف) به این صورت که شما توی خواب میدونید خوابید و اختیار عمل دار ...

دقیقااااا

درواقع توهم ذهنه جدیدا تو اینستا مُد شده این تینیجرا فاز برمیدارن ما شیفت کردیم

فاقد ادب
دقیقااااا درواقع توهم ذهنه جدیدا تو اینستا مُد شده این تینیجرا فاز برمیدارن ما شیفت کردیم

واسه گرفتن لایک و ویو هر چرت و پرتی رو درست میکنن🤝😶

خدایا حال دلم را تکانی بده، هم میبینی، هم میدانی، هم می توانی...🙃💚 میشه یه صلوات مهمونم کنی دوست خوبم؟