2733
2739

من ۲۸هفته و ۵ روزم

چند وقته ترشح ابکی دارم 

خیلی عذر میخوام ولی یه کوچولو سفیده و دورش مثل آبه

طبیعیه؟

چند روز پیش سونو هم بودم گفت همه چی خوبه ولی میگن کیسه آب رو سونو نشون نمیده

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وقتی سونوگرافی اوکی بوده نگران نباش عزیزم

سونو گفت آب دور جنین خوبه

کاش این چند وقت زودتر بگذره راحت شم

من واژینیسموس شدید داشتم و درمان شدم.دلم میخواد به هرکی که این مشکل بزرگ رو داره کمک کنم.اگه دوس داشتین درخواست بدین
2731

سلام عزیرم چه بامزه منم سن بارداریم با شما یکیه ،نگران نباش ترشحات بارداریه ،رنگ و بو نداشته باشه طبیعیه،منم لبلس زیرم دائم خیس میشه من کمی عفونت هم دارم که دارم دارم‌مصرف میکنم

والا من از اول بارداری داشتم خیلی زیاد بود حای میخواستم ندارم بزارم اگه نگرانی با دکترت درمیون بزار 

تاریخ کاربریم تاریخ تولدم نیست غیر از استارتر هم کسی ریپم نزنه حوصله بحث ندارم 
اگ‌نگرانی کیسه ابته برو بیمارستان تست امینیو شور بده

تستش شما میدونین چطوریه؟معاینه میکنن؟

2740
سونو گفت آب دور جنین خوبه کاش این چند وقت زودتر بگذره راحت شم

بازم راحت نمیشی مادر تا آخر عمرش نگرانه😅

تاریخ کاربریم تاریخ تولدم نیست غیر از استارتر هم کسی ریپم نزنه حوصله بحث ندارم 
سلام عزیرم چه بامزه منم سن بارداریم با شما یکیه ،نگران نباش ترشحات بارداریه ،رنگ و بو نداشته باشه طب ...

واقعا؟یعنی ترشحات شما هم مثل منه؟

نه رنگو بو نداره بیشتر مثل ابه ولی یه کوچولو وسطش سفیده

من ازمایش هم دادم عفونت ادراری نداشتم

شما روزی چند بار از این ترشحات دارین؟

والا من از اول بارداری داشتم خیلی زیاد بود حای میخواستم ندارم بزارم اگه نگرانی با دکترت درمیون بزار& ...

اوایل رو اصلا یادم نمیاد واقعا چون انقدر حالم بد بود که به این چیزا توجهی نداشتم

الان دو هفته میشه تقریبا

دکترم تا شنبه مسافرته یعنی شنبه میرم پیشش حتما 

دکترت چی گفت؟

دکترم مسافرته شنبه میرم پیشش حتما

ولی تو سونوگرافی دکتره گفت همه‌چی خوب و نرماله آب دور جنین هم خوبه

بعدش من اومدم تو گوگل خوندم بعضیا گفته بودن نشتی کیسه آب با سونو معلوم نمیشه

البته برای من هردفعه خیلی کمه طوری نیست که لباسم کامل خیس شه

بازم راحت نمیشی مادر تا آخر عمرش نگرانه😅

اره واقعا 

واقعا؟یعنی ترشحات شما هم مثل منه؟ نه رنگو بو نداره بیشتر مثل ابه ولی یه کوچولو وسطش سفیده من ازمای ...

بله دقیقا آبکیه و اون وسطش که شما میگید سفیده برای من بعد از مدتی به زردی میزنه برای همون دارو استفاده میکنم ،من در طول روز باید دوبار لباسم رو عوض کنم اوایل پد روزانه میزاشتم اما احساس کردم بیشتر جلوی رد و بدل شدن هوا رو میگیره و ترشحاتم بیشتر میشه دیگه تند تند لباسم رو عوض میکنم و اتو میکنم‌میپوشم 

2706