2737
2739
عنوان

مامان های باردار خواهشا بیاین

511 بازدید | 28 پست

من سه هفته پیش ۲۶ هفته و ۳ روز رفتم سونو گفت وزن جنین ۱۰۰۰ گرم و مایع افزایش یافته۲۰۶ میلی

دیروز رفتم ۲۹ هفته و ۱ روز وزن جنین زده ۱۴۰۰ مایع هم ۲۰۵ میلی و طبق ac رشدش ۵۰ درصده که هنوز در حد آی یو جی آر نیست.

کلا قاطی کردم عصر دکتر دارم ولی خیلی استرس دارم.

سونوی اول دکترم گفت وزنش یکم توپلیه الان سونو میگه اندازه سه هفته وزن نگرفته با اینکه توی ۲۹ نرمال ولی با توجه به وزن قبلی وزنش کمه

اگه کسی تجربه داره یکم آرومم کنه که نی نی سالمه

و خدایی که بشدت کافیست......

من ۳۰ هفته رفتم ۱۴۰۰ بود موقع دنیا اومدن ۲۹۰۰ به نظر منکه طبیعیه دکترا زیاد چرتوپرت میگن

تاریخ کاربریم تاریخ تولدم نیست غیر از استارتر هم کسی ریپم نزنه حوصله بحث ندارم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم 30 هفته رفتم همین چندروز پیش وزنش 1400 بود ودکترم گف نرماله

آدمک خرنشی گریه کنی کل دنیا سراب است بخند.....    آن خدایی که بزرگش خواندی مثل توتنهاست بخند..... (دوستای مجازیم تروخدا هرکدومتون تونستید برای آرامش دل خستم دعاکنید) 
چراانقدر سونو وزن میری. والا نفهمیدم‌چرا قاطی کردی وزنش ک خوبه.

به خاطر جفتم رفتم پایین بود بعد گفت وزنش زیاده مایع هم زیاد

دکترم گفت باید هر سه هفته بری

من ۳۰ هفته رفتم ۱۴۰۰ بود موقع دنیا اومدن ۲۹۰۰ به نظر منکه طبیعیه دکترا زیاد چرتوپرت میگن

تو هر هفته باید ۲۰۰ تا ۲۵۰ اضافه کنه

یعنی برا من باید تو این سه هفته می‌شده ۱۶۰۰

2740
سلام عزیزم شما برای مایع جنین چیکار کردین ؟ شما دیابت یا مشکل ایمنی ندارین ؟

سلام گلم

کاری نکردم فعلا هر دوهفته سونو میرم مقدارش فرقی نکرده

دیابتم لب مرزه

یه مقدار نارسایی خونرسانی جفت به جنین دارم که آسپرین میخورم و با وجود اینکه ۲۶ هفته۱۰۰۰ گرم بود جنین الان که ۳۰ هفته هستم ۱۴۰۰ هست درسته رشدش نسبت به هفته خوبه ولی نسبت به ۲۶ هفته در حد ۵۰ درصد بوده

دکترم گفته فقط حواسم به حرکاتش باشه در صورت لزوم بتا بزنم و زایمان زودتر داشته باشم 

سلام گلم کاری نکردم فعلا هر دوهفته سونو میرم مقدارش فرقی نکرده دیابتم لب مرزه یه مقدار نارسایی خو ...

عزیز منم دقیقا مثل شما هستم منم اسپرین میخورم بخاطر جفت ، راستش خیلی نگرانم چون من درد مفصل هم دارم ازمایشات خودایمنی دادم لب مرز هست ، خیلی میترسم چون میگن مشکلات خودایمنی باعث اوتیسم میشه ، دکتر بشما نگفته اب دور جنین با اوتیسم در ارتباطه یا نه ؟ من شب و روز ندارم

سلام گلم کاری نکردم فعلا هر دوهفته سونو میرم مقدارش فرقی نکرده دیابتم لب مرزه یه مقدار نارسایی خو ...

منم بیست و شش هفته وزنش یک کیلو بود دکتر گفت وزنش زیاده الانم سی و یک هفته هستم باید هفته دیگه برم سونو

منم بیست و شش هفته وزنش یک کیلو بود دکتر گفت وزنش زیاده الانم سی و یک هفته هستم باید هفته دیگه برم س ...

ان شاءالله به سلامتی بیاد

منکه از استرس موهام سفید شد

عزیز منم دقیقا مثل شما هستم منم اسپرین میخورم بخاطر جفت ، راستش خیلی نگرانم چون من درد مفصل هم دارم ...

نه چیزی نگفت فقط دیابتم لب مرزه و رشدش ۵۰ درصده هنوز به آی یو جی آر نرسیده خدا خودش کمک کنه

نه چیزی نگفت فقط دیابتم لب مرزه و رشدش ۵۰ درصده هنوز به آی یو جی آر نرسیده خدا خودش کمک کنه

عزیز چطوری میگی وزنش کم شده ؟ مگه نگفتی قبلا تپل بوده ؟ دیابت که وزن رو زیاد میکنه ، میگم شما گروه خونی خودتون یا شوهرتون منفی نیست ؟ ویروس خاصی تو بارداری نداشتین ؟ مثل تبخال

2706