2733
2734

بچه ها تو رو خدا مسخرم نکنید. میدونم کارم بچگگونه بود. من تو اینستا کامنت یه آدم معروف (بازیگر و خواننده اینا نیست.) ریپلای کردم. بهش گفتم خیلی دوست دارم. بعد یه فکر چرت اومد تو ذهنم که بگم بهش اگه کامنتم رو ریپلای کردی نشونه میگیرم که چشمم خوب میشه. تو تا پیکام هست که چشمم بعد عمل مشکل پیدا کرد. بعد الان یه کامنت برامم اومد تو اینستا. باز کردم یه نفر کامنتمو ریپلای کرده بود گفته بود چشمت خوب نمیشه. 

تا دیدم قلبم ریخت یکم  قبلش داشتم مثبت فکر میکردم که با شکرگزاری چشممو خوب کنم. چون دکتر گفته روحیه. الان حالم خیلیییی گرفت. چرا باید کسی این پیام رو مینوشت برام 

کاشکی یه جمله بود که معجزه میکرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

عزیزم انشالله چشت خوب شه ولی زیاد جدی نگیر اصلا نباید مینوشتی نشونه اش این باشه این خرافات چیه..فقط از خدا نشونه بخاه.کدوم شهری اگه کرمانی بگو یه دکتر عالی میشناسم بهت معرفی کنم

چرا باید اهمیت بدی به پیام ناشناس؟

نمیدونم چرا ذهنمو درگیر کرد.که  یه دفعه چرا این پیام برام اومد. حس بدی بهم دست داد. بهش گفتم الان جی گیرت اومد. چرا دلت از سنگه،؟ میخوااستم کامنتمو پا کنم.. کاش زودتر کرده بودم یادم رفت. اتفاقا با خودم گفتم شاید یه مریض بیاد تیکه بندازه ولی دیگه فکر نمیکردم یه احمق اینو بگه

بنظرم متاسفانه ایشون هیچ درکی نسبت به حالتون نداشتن.

فضای اینستاگرام فضای خیلی بدیه. خیلی توهین میشه خیلی افترا می بندن خیلی دروغ میگن و از اینجور موارد.

خودم خیلی وقته مراجعه م به اینستا رو کم کردم.

حالا بگذریم از این موضوع. 

شما خیلی کار خوبی داشتین میکردین که با یاد خدا آرامش می گرفتین. خدا بزرگتر از همه کس و همه فکریه. بنظرم در ادامه هم فقط و فقط به خدا کارتو بسپار. دیگه اون شخص و حرفاش که در مقابل خدا هیچی نیست. هیچی. نادیده ش بگیر. می دونم سخته ولی بهترین تکیه گاه خداست. توجه ت رو بسمت خدا ببر

نمیدونم چرا ذهنمو درگیر کرد.که  یه دفعه چرا این پیام برام اومد. حس بدی بهم دست داد. بهش گفتم ال ...

مهم نباشه برات ، 

چشمانت جای دگر بود و غمت کنج دلِ مـا...  من آن دیوانه ی دیروزم امٓا بُـردبار..  کاربری دست۲نفره یه خانوم خونه و یه دخترِ خونه😁
بهت قول میدم با حس خوب و شکرگزاری خوب میشی امتحان کن ،کتاب شفای درون رو بخون ،پیج جویس مایر رو دنبال ...

شما همونی هستی که قبلاً گفنه بودی با  شفای درون مریضتو درمان کردی؟ تا حالا تو تاپیکم گفته بودی؟؟؟؟ 

شما همونی هستی که قبلاً گفنه بودی با  شفای درون مریضتو درمان کردی؟ تا حالا تو تاپیکم گفته بودی؟ ...

نه ولی با افکار مثبت و شکرگزاری و تمرکز روی خوبی‌های زندگیم افسردگی شدید رو بدون دکتر و دارو درمان کردم

عزیزم انشالله چشت خوب شه ولی زیاد جدی نگیر اصلا نباید مینوشتی نشونه اش این باشه این خرافات چیه..فقط ...

ممنونم. عزیزم آره کارم اشتباه بود کلا. نه کرمان نیستم  دکترم خوب بود. همه ازش راضی بودن. گفتن مشکلم از چشمم نیست. دو تا دکتر   خیلی خوب هم رفتم. در نهايت تشخیص بود روحی هست. 

نه ولی با افکار مثبت و شکرگزاری و تمرکز روی خوبی‌های زندگیم افسردگی شدید رو بدون دکتر و دارو درمان ک ...

خدا رو شکر منم میخاستم همین  کارو کنم. کتاب من شفای زندگیه.نوشته لوییز هی. شفای درون رو ندارم. در مورد چیه ؟ این پیجی که گفتی خارجیه؟

2706