2737
2739

بعد از چند کیلو کاهش دوباره باید کالریمونو حساب کنیم؟

واسه اقایون کالری چطور محاسبه میشه؟

هردوی اینا رو قبلا(چند سال پیش) خوندم ولی یادم نمیاد و هرچقدر میگردم نیست

خسته از نرسیدن ها 

@خزان_نارنجی    

ایشون تاپیکشون حرف نداره و فعال حتما یه نگاه بنداز 

اللهم صل علی محمد و آل محمد مدرس زبان عربی ؛  تضمینی ؛عراقی ؛ فصیح ؛ لبنانی ؛ کویتی ؛ بحرینی ؛ قطر؛ سوری ؛ عربی محاوره ای ؛ و...اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم .دوست داری برای خودت درآمد داشته باشی تو خونه خودت بگو برات عکس از کارام بفرستم من مربی تریکو بافی ام  به صورت مجازی کاملا حرفه ای و تضمینی😍

همون تاپیک که نوشته مانکن های زیبا رو بخون

اللهم صل علی محمد و آل محمد مدرس زبان عربی ؛  تضمینی ؛عراقی ؛ فصیح ؛ لبنانی ؛ کویتی ؛ بحرینی ؛ قطر؛ سوری ؛ عربی محاوره ای ؛ و...اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم .دوست داری برای خودت درآمد داشته باشی تو خونه خودت بگو برات عکس از کارام بفرستم من مربی تریکو بافی ام  به صورت مجازی کاملا حرفه ای و تضمینی😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
@خزان_نارنجی     ایشون تاپیکشون حرف نداره و فعال حتما یه نگاه بنداز

عزیزم شما چند وقته رژیمی،کالری شماری میکنی؟

آن  قدر این ۲۰روزا رو ادامه میدم تا به هدفم برسم💪💪    شروع از اول تیر😇   وزن اولیه۸۸،⬅️۱۰روز پاکسازی۸۴،⬅️۲۰روز اول۸۰⬅️۲۰روز دوم۷۵⬅️۲۰ روز سوم۷۲/۵⬅️۲۰روزچهارم۶۹/۵⬅️۲۰روز پنجم۶۶⬅️۲۰روز ششم۶۲/۵⬅️۲۰ روز هفتم ۶۱😡⬅️۲۵ روز هشتم۵۷  ⬅️                     
2738
خوندم ولی حواب سوالام نبود

خب از مدیر گروه بپرسین تو همون تاپیک جواب میدن

عزیزم شما چند وقته رژیمی،کالری شماری میکنی؟

من اصلا خوب نگرفتم چون مریض شدم از فردا تصمیم دارم دوباره بگیرم عزیزم  آره کالری شماره میکردم و روزی یک ساعت پیاده روی تند عالی

@sayehe_mah   شما جواب این سوالای منو میدونین؟؟ ممنون میشم اگه میدونین بگین

عزیزم بودن آقایونی که همراه خانمهاشون باهمین فرمول پیش رفتن و کاهش داشتن

یعنی وزن ضربدر بیست منهای صد بدون فست و خگخ

امـــــــــا چون فعالیتشون زیاده و ممکنه اذیت بشن، بهتره پانصد تا کمتر از کالری تثبیت مصرف کنن تا زیاد اذیت نشن

یعنی وزن ضربدر سی منهای پانصد

+ورزش

+محدود کردن مصرف فست فود، شیرینی، روغن

+افزایش مصرف پروتئین و سبزیجات، میوه و آب

و اما درباره تغییر میزان کالری در ازای هر ۵ کیلو کاهش ۱۰۰ کالری از کالری مجاز کم میشه،اما مجاز نباید زیر ۱۲۰۰ بیاد .حتی در صورتی که زیر ۱۲۰۰ هم اومد همون ۱۲۰۰ مصرف بشه ولی ورزش بیشتر بشه تا اضافه کالری مصرفی سوزانده بشه

اگر نظم، انگیزه و اراده داشته باشید … هیچ چیز غیر ممکن نیست💫💫💫
من اصلا خوب نگرفتم چون مریض شدم از فردا تصمیم دارم دوباره بگیرم عزیزم  آره کالری شماره میکردم و ...

ان شاالله زودتر خوب میشی وادامه میدی عزیزم

آن  قدر این ۲۰روزا رو ادامه میدم تا به هدفم برسم💪💪    شروع از اول تیر😇   وزن اولیه۸۸،⬅️۱۰روز پاکسازی۸۴،⬅️۲۰روز اول۸۰⬅️۲۰روز دوم۷۵⬅️۲۰ روز سوم۷۲/۵⬅️۲۰روزچهارم۶۹/۵⬅️۲۰روز پنجم۶۶⬅️۲۰روز ششم۶۲/۵⬅️۲۰ روز هفتم ۶۱😡⬅️۲۵ روز هشتم۵۷  ⬅️                     
عزیزم بودن آقایونی که همراه خانمهاشون باهمین فرمول پیش رفتن و کاهش داشتن یعنی وزن ضربدر بیست منهای ...

ممنونمممممم❤️❤️❤️❤️❤️

من فکر میکردم ۵ کیلو که کم بشه باید دوباره حساب کنیم کالریمونو . پس اشتباه میکردم

خسته از نرسیدن ها 
ممنونمممممم❤️❤️❤️❤️❤️ من فکر میکردم ۵ کیلو که کم بشه باید دوباره حساب کنیم کالریمونو . پس اشتباه می ...

بله عزیزم فقط با هر ۵ کیلو کاهش ۱۰۰ کالری از کالری مجازت کم کن

اگر نظم، انگیزه و اراده داشته باشید … هیچ چیز غیر ممکن نیست💫💫💫
2706