2737
2734
عنوان

سرفه بچه

78 بازدید | 10 پست

سلام .یکی بیاد کمکم.

پسرم هفته پیش سرماخورده.در حد کیپ شدن بینی فقط.

بعد این هفته بهتر شد و افتاد تو سرفه.

موقعی که میخوابه انگار  تو گلوش آب جمع میشه قورت میده و سرفه پشت سرفه‌.کسی میدونه چیه؟

شربت اکسپکتورانت میدم و آویشن.

ابلیمو عسل و دارچین زنجبیلم میدم‌.

خیلی سرماخوردگی خفیفی گرفته بود نسبت به قبلا.الان تنها مشکلم سرفه توی خوابه‌.صدای آب دهنشو میشنوم قورت میده و سرفه میکنه.

دوسندارم بازم انتی بیوتیک بدم بهش.

راه دیگه ایی دارید؟توروخدا

سلام عزیزم بهش شربت آیورامی بده آب روی آتیش 

اللهم صل علی محمد و آل محمد مدرس زبان عربی ؛  تضمینی ؛عراقی ؛ فصیح ؛ لبنانی ؛ کویتی ؛ بحرینی ؛ قطر؛ سوری ؛ عربی محاوره ای ؛ و...اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم .دوست داری برای خودت درآمد داشته باشی تو خونه خودت بگو برات عکس از کارام بفرستم من مربی تریکو بافی ام  به صورت مجازی کاملا حرفه ای و تضمینی😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بچه منم همینجوره الان ۱۰روزی هست دکتر اموکسی داد پلارژین ولی بهتر نشد تا دیروز یه شرت از عطاری گرفتی ...

پلارژن که واقعا داروی مزخرفیه. هر سری من میدم اصلا هیچ تاثیری نداره.میشه بگید چه شربتی گرفتید؟

2740
.خیلی دنبالش گشتم پیدا نمیکنم

آیورا فید بگیر اون هست 

اللهم صل علی محمد و آل محمد مدرس زبان عربی ؛  تضمینی ؛عراقی ؛ فصیح ؛ لبنانی ؛ کویتی ؛ بحرینی ؛ قطر؛ سوری ؛ عربی محاوره ای ؛ و...اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم .دوست داری برای خودت درآمد داشته باشی تو خونه خودت بگو برات عکس از کارام بفرستم من مربی تریکو بافی ام  به صورت مجازی کاملا حرفه ای و تضمینی😍