2737
2734

بچه ها دوستم عمل زیبایی کرده میخوام برم عیادتش

یعنی سرپاست الان

بعد ساعت ۳ زوده؟!

من میگم ساعت ۳ اون یکی دوستم میگه دم ظهر ادم خونه کسی نمیره آخه ۵ تاریک میشه

تو پاییز شما ساعت چند میرید مهمونی؟

آیا می‌فهمی یعنی چه که هنگامِ خواب با خودت تکرار کنی:خدای من کمک کن این روزها را پشتِ سر بگذارم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راست میگه ساعت ۳ وقت استراحته. شاید خانوادش بخوان بخوابن

سر زده خب نرید با خودش تماس بگیرید بگید چه ساعتی راحتی که بیایم

نه شعرهای سهراب، نه عاشقانه های شاملو، هیچ کدام مرهم بی قراری هایم نشد. کسی جز اخوان حال مرا درک نکرد.آنجاکه گفت: «کیستم جز تکه ای تنهایی»
2728
راست میگه ساعت ۳ وقت استراحته. شاید خانوادش بخوان بخوابن سر زده خب نرید با خودش تماس بگیرید بگید چه ...

مگه چه دوره ای که آدم سر زده بره خونه کس دیگه!🙄

زنگ زدیم از ۲روز پیش گفتیم میخوایم بیایم

آیا می‌فهمی یعنی چه که هنگامِ خواب با خودت تکرار کنی:خدای من کمک کن این روزها را پشتِ سر بگذارم...
2738
بعد ناهر میخوای بری خوبه دیگه ساعت ۵م برمیگردی

نه بابا ناهارمو خوردم😁

۳ برای ناهار دیر نیست؟

مگه چه دوره ای که آدم سر زده بره خونه کس دیگه!🙄 زنگ زدیم از ۲روز پیش گفتیم میخوایم بیایم

هستن هنوز همچین ادمایی تا دلت بخواد

زنگ زدی خب ساعتم میپرسیدی ازش

نه شعرهای سهراب، نه عاشقانه های شاملو، هیچ کدام مرهم بی قراری هایم نشد. کسی جز اخوان حال مرا درک نکرد.آنجاکه گفت: «کیستم جز تکه ای تنهایی»
هستن هنوز همچین ادمایی تا دلت بخواد زنگ زدی خب ساعتم میپرسیدی ازش

گفت هر ساعتی دوست دارید بیاید 

جدا شده خونه باباشه اگه خونه خودش بود مشکلی نبود ولی چون خونه پدرشه من نمیدونم چه ساعتی بریم