2733
2734
عنوان

گوش واره طلا قیمت کردم ۱ میلیون ۱۰۰

590 بازدید | 15 پست

بچه ها طلا قیمت کردم ۳میلون ۴۰۰ دارم گوش واره ۱میلیون ۱۰۰ زنجیر خالی ۲میلیون ۳۰۰ بهم میگن صبرکن تاماه بعد ک یکم بیشتر بگیری میترسم پولن خرج بشه بنظرتون گوش واره بخرم

خداوند افریننده نامکن هاست درحالی ک انسان اشرف مخلوقات است بر ناممکن ها میگرید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره طلا سرمایه میشه

موندم گوش واره بگیرم ک ۱میلون ۱۰۰ یا صبرکنم ماه بعد ی چیزی بگیرم درحد۳ تومن از این ورم میترسم پولم خرج بشه

ببین قیمت طلا هر روز بالا میره اگه پول داری صبر نکن هر دیقه طلا قیمتش بالا میره

یعنی میگی بخرمش این ۱ میلیون ۱۰۰ بعد بهم گفت درحد ۸۰۰ تومن میخرنش ازاین گوشواره گردا کوچیکاس طلا خالص 

سکه پارسیان بگیر با 3500 میتونی یک و نیم گرمی بخری و بعدا پول جمع کنی بزاری روش طلای مورد نظر تو بگی ...

اتفاقا اگه طلا بخری بعد چند وقت بفروشی بری طلای دیگه بگیری ضرره چون تو اگه با طلا سرمایه گذاری کنی بهد چند وقت بفروشی اوکیه ولی بعدش دوباره بخوای با همون پول طلا بگیری ضرره چون مثلا تو یک گرم طلا این ماه خریدی یه تومن ماه بعد طلا میشه دو تومن تو طلات رو میفروشی بری سه گرم طلا بخری اینطور ضرر میشه طلا خریدی تا مدت طولانی نباید بفروشی

اتفاقا اگه طلا بخری بعد چند وقت بفروشی بری طلای دیگه بگیری ضرره چون تو اگه با طلا سرمایه گذاری کنی ب ...

خوب همین من نمیخوام ضرر کنم از این ورم پولم خرج نشه 

سکه پارسیان بگیر با 3500 میتونی یک و نیم گرمی بخری و بعدا پول جمع کنی بزاری روش طلای مورد نظر تو بگی ...

ببین من ۳ میلیون ۴۰۰ خوب ۳۰۰ تومنش میره برا بیمه میمونه ۳ میلیون ۱۰۰ بعد من بخوام ۲ میلیون ۳۰۰ بدم زنجیر بخرم هیچی براخووم تودستم نمیمونه من میخوتم یا ۱ میلیون ۱۰۰ گوش واره بخرم یا صبر کنم ماه بعد الان نمیدونم بخرم گوش واره یانه میترسم پولم خرج بشه

پولت بده پارسیان اصلا نقد نگه دار چون پول به طریقی شده بالخره خرج میشه

ماه بعد میتونی پول بزاری با پارسیانت چیزی که خواستی بگیری

نی نی یار عزیز لطفا بهم پیام بده کارت دارم.۴ تا کاربری زیر خاکی دارم میخام وصلش بشن به کدوم نی نی یار باید پناه ببرم 
پولت بده پارسیان اصلا نقد نگه دار چون پول به طریقی شده بالخره خرج میشه ماه بعد میتونی پول بزاری با ...

طلا خریدم ۳۷۰ سوت ۱ میلیون ۸۰ 

طلا خریدم ۳۷۰ سوت ۱ میلیون ۸۰ 

مبارکه بسلامتی عزیزم

نی نی یار عزیز لطفا بهم پیام بده کارت دارم.۴ تا کاربری زیر خاکی دارم میخام وصلش بشن به کدوم نی نی یار باید پناه ببرم 
2706