2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

ایرانی نمیخواد خیس کنی 

آب بریز با دو بند انگشت بزار بپزه 

اینجا یه سایت عمومی ک توش تبادل نظر میکنیم اگه با نظرم‌مخالفی ، مودبانه منو توجیه کن تا کمک به رشد فکری هم کنیم  کاش هممون پولدار و خوشحال و سلامت باشیم 

صبحت بخیر 

برنج که لعاب زیاد داره باید چند باری با آب ولرم بشوری و خالیکنی بعد حدود نیم ساعت باکمی نمک و آب بزاری بمونه و دوباره خالی کنی و بپزی

💜💜سر کلاس استاد گفت: پشت یک مرد موفق یک زن بوده..یکی پرسید:پشت یک زن درمانده و بی پناه چه کسی بوده؟ ــــ استاد به بهانه ای کلاس را ترک کرد! اما همه جوابش را می دانستیم:  ««یک نامرد»» 🙃

آب فقط کمی بیشتر از برنج باشه 

من خودم زعفرون که دم میکنم تو یه لیوان کوچولو (خیلی کوچولو از این فانتزی ها) همونو وسطای دم کشیدن زمانی که می بینم آبش کمه می ریزم روی برنج

هم زعفرونی میشه هم از خشکی در میاد

به مرور دستت میاد

تا رنج تحمل نکنی گنج نبینی   تا شب نرود صبح پدیدار نباشد  سعدی                                                  بله جناب سعدی اما رنج پایانی ندارد همچون نفس با من آمیخته است و با هر دم و بازدمی خود را به من نشان می دهد.....!
آب باید اندازه باشه بعدشم ببین انقدر باید بپزی تا قلقش دستت بیاد من اصلا خوب درست نمیکردم الان واسه ...

شما کته درست میکنین؟؟ 

نرم نمیشه؟ میخواستم ابکشی درست کنم

ایرانی نمیخواد خیس کنی  آب بریز با دو بند انگشت بزار بپزه

آخه برنج که لعاب زیاد داره اگه خیس نخوره شفته میشه

💜💜سر کلاس استاد گفت: پشت یک مرد موفق یک زن بوده..یکی پرسید:پشت یک زن درمانده و بی پناه چه کسی بوده؟ ــــ استاد به بهانه ای کلاس را ترک کرد! اما همه جوابش را می دانستیم:  ««یک نامرد»» 🙃