2737
2734

خواب دیدم دور یه میز نشستیم عشق قدیمیم هم سر میز بود داشت میرفت بیرون بهش گفتم برا منم طلا بخر رفت اونور تر امد یه زنجیر پلاک ب اسم خودم با یه سینه ریز طلا تو دستاش بود داد بهم گفت بیا

تعبیرش چیه؟

ب

اِنقَده موندم که بیای..این زندگی روح منو بُرد💔

ب قول دوستان تعبیر نداره کیک بوده

به یه پسره خوشگل😏جذاب😎پولدار🤑قد بلند🕴خوشتیپ😍سیکس پک دار💪عطر تلخ برنه😜نیاز مندیم😉برای واکس زدن کفشایه آقامون😑بله ما آقامونو ب دنیا نمیدیم😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این خواب از بیخ و بن ندارده. اصلاً پسرا حتی توی خواب هم طلا نمیگیرن  

ب‍ ‍ه  ن‍ ‍ا م [ ا ن‍ ‍س‍ ‍ا ن‍ ‍ی‍ ‍ت  ] ک‍ ‍ه‍   ز ی‍ ‍ب‍ ‍ا ت‍ ‍ر ی‍ ن   ر س‍....‍م‍ ‍ه ✓ ♂  i'm a man  ♂
2731

خیر باشه 

طلا تعبیرش خوبه 

میشه یه صلوات برای شادی روح داداش جوونم بفرستی 🥲💔اگه فرستادی بگو تا منم برای حاجت دلت یه سوره توحید بخونم 🌹در طول روز دلت برا امام زمانت تنگ میشه؟😢چند بار در روز به یاده امامت میوفتی ؟؟برای بی کسی و غربت و صحرا نشینی امامت دلت میسوزه ؟؟😔 اگه دلت گرفت برای تنهاییش یه صلوات برای تعجیل درظهورش بفرست 🙏🌹مطمئن باش امام هم برای خوشبختی تو دعا می‌کنه 😍🥰 ای مردم دنیا مژده که سوار کاری می‌آید با هیبتی چون حیدر کرار 😍💞أللَّھُـمَ ؏َـجِّـلْ لِوَلیِڪُ ألْـفَـرَج🤲
من خوابام تعبیر داره همش گاهی از خودم میترسم

این بده

امیدوارم تعبیر خوبی داشته باشه

به یه پسره خوشگل😏جذاب😎پولدار🤑قد بلند🕴خوشتیپ😍سیکس پک دار💪عطر تلخ برنه😜نیاز مندیم😉برای واکس زدن کفشایه آقامون😑بله ما آقامونو ب دنیا نمیدیم😂
2740
این خواب از بیخ و بن ندارده. اصلاً پسرا حتی توی خواب هم طلا نمیگیرن    

یبار دیگ هم خواب دیدم کلیییییی پول داشت بهم میداد من نگرفتم بعد تعبیرش این بود میل ج ن س ی طرف نسبت بهت هست چنوقت بعدش در خواست س ک س بهم داد 😐 فک کردم اونم دارم خواب میبینم 😐 پسره ی خ را ب

حتما با فکر عشق قدیمیت خوابیدی  یا شام زیاد خوردی 😑

ن عزیزم من شبا با غصه ی بچه ی از دست رفتم  میخابم کدوم عشق قدیمی

یبار دیگ هم خواب دیدم کلیییییی پول داشت بهم میداد من نگرفتم بعد تعبیرش این بود میل ج ن س ی طرف نسبت ...

من به شوخی گفتم.

خب این تعبیری که الآن گفتین که مال خواب گذشته‌تون بوده که نیازی به تعبیر نبوده. کلا پسر واسه رابطه و س‍ ‍ک‍ ‍س با دختره. غیر اینه؟ پسر دخترو واسه همین کار میخواد و بس.

ب‍ ‍ه  ن‍ ‍ا م [ ا ن‍ ‍س‍ ‍ا ن‍ ‍ی‍ ‍ت  ] ک‍ ‍ه‍   ز ی‍ ‍ب‍ ‍ا ت‍ ‍ر ی‍ ن   ر س‍....‍م‍ ‍ه ✓ ♂  i'm a man  ♂
2706