2733
2739

سلام 

هفت ماهه بدنیاامده گفتن قلبش مشکل داره نارس بوده باید عمل بشه 

صلوات یا امن یجیب میشه بفرستیدو بخونید 

عملش فردا بود عقب افتاد 

😢🤲

خانوما لطفا ب تاپیک اخرم گزارش بزنید واجبهههههههه 

اگر گزارش زدی بگو صلوات بفرستم

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

براش پنج تا حمد میخونم عزیزم انشالله خوب میشه💚

بیشتر از سه ساله منتظر مادر شدنم گله نمیکنم حتما حکمتی داره خدایا برای هر لحظه از زندگی شکر 💚 به زودی بی بی چکم مثبت میشه به زودی صدای قلب کوچولوشو میشنویم 😍میبینم روزی رو‌که برای فهمیدن جنسیتش قلبمون از هیجان تند تندمیزنه 😍میاد روزی که ساک بیمارستان رو جمع میکنیم وبرای  دیدنت آماده میشیم آره فندق مامان و بابا اون روز دیر نیست برای دیدنت لحظه شماری میکنیم با بابایی 😍😍خدایاااا شکرت برای همه چی 💚
2731
خانوما لطفا ب تاپیک اخرم گزارش بزنید واجبهههههههه  اگر گزارش زدی بگو صلوات بفرستم

@نی_نی_یار_شب    

برای یه صلوات گزارش میخوان 

دلم گرفته 

دلگیر تر شدم این جز اصول اخلاقی هست ؟ 

@نی_نی_یار_شب     برای یه صلوات گزارش میخوان  دلم گرفته  دلگیر تر شدم این جز ...

شما خودتون الان باعث شکسته شدن دل من شدید!!! 

شما وقتی اطلاعی نداری برا چی تگ میکنی اصلا تگ کن فوقش با یه کاربری دیگه میام ! ولی این کارت رو من واقعا نمیتونم ببخشم وقتی نمیدونی قضاوت نکن! تو مگه محتوا شو میدونستی؟ متاسفم واست 

این کارت واقعا کسر شان خودتون بود !حیف که در کارم نفرین نیست واقعا چون شما از حالم خبر نداری و الکی تگ میکنی

دیگه ریپ نزن خوشم نمیاد با ادمی که کارش دلشکستنه همکلام بشم 

من خودم جز اون افرادی هستم که تاپیک میزنم و روزی برا حاجت همه دعا میکنم!! وکلا برا دیگران صلوات میفرستم! اگر چک کنی تاپیک هامو می‌بینی خودت! 

فک وقتی بهت میگم ریپ نزن باز نمیکنم فک نکن حق با تو بوده و کم آوردم بدون انقدر از شعورت قطع امید کردم که ترجیح دادم جوابتو ندم» ..   امضام فقط برا بعضیا صدق می‌کنه به خودتون نگیرید من خیلیا تونو دوست دارم عزیزای دلم🩷🥹🍓 صَـــ🌷بر  دیر فهمیدیم ولی هنر زندگی کردن در رها کردنه نه چیز دیگه ای... ..  دختر ایرونی بی رنگ و ریا یه فرشته از نسل آریا ✨
@نی_نی_یار_شب     برای یه صلوات گزارش میخوان  دلم گرفته  دلگیر تر شدم این جز ...

اینم نمونه! که فقط بهت بگم خودتو با من اشتباه نگیر! 

من ادمی نیستم هروقت کارم افتاد بیام بگم گزارش بزنید فلان میکنم! من خودم ادمی هستم که در حالت عادی خوشم میاد از صلوات 

2738