2737
2734
عنوان

اونایی که سزارین شدین بیایین

84 بازدید | 13 پست

من تقریبا ۶ هفته هست زایمان کردم اما شکمم هنوز بزرگه و سفته انگار یکی دیگه توشه این طبیعیه؟ شماها کی شکمتون جمع شد و شل شد 

وقتی وایسادم با دست شکمم فشار میدم سفته سفته 

الانم خونریزی دارم تو تاپیکای قبلم گفتم وضعمو 

شماها هم اینجوری بودین؟ 

کی جمع میشه این شکم گنده خستم اصلا افسردگی گرفتم 

من قبل بارداری وزنم ۵۴ بود شکمم تخت تخت بود☹️😔

[ و خدایی که اسپانسر تمام آرزوهای من است…]♥️🌱

شکم بند بخر ببندد من ک این کارو کردم  اول اصلا شکم نداشتم الانم ندارم ولی خب این ک یکم میمونه عادیه

ارامش . من از خدا ی نعمت خواستم خدا ب من ی دریا نعمت داد ی دریا عشق وپاکی ارامش بخاطر همین فرزندم بزرگ ترین نعمت زندگیمو دنیز نامیدم 💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
شکم بند بخر ببندد من ک این کارو کردم  اول اصلا شکم نداشتم الانم ندارم ولی خب این ک یکم میمونه ع ...

از روز اول زایمان بستم تا الان اصلا انگار نه انگار خیلی رومخه مخصوصا پوست شله اصلا افسردگی بعد زایمان گرفتم 

خب حداقل شیش ماه طول میکشه بعدهیچ وقت مثل سابق نمیشی البته با ورزش طولانی مدت و رژیم میشه اب کرد شکم ...

🥲😔

خیلی بده ضایع همه چی هیکلم خوبه فقط این شکمه خیلی تو چشمه و زشته

2738
از روز اول زایمان بستم تا الان اصلا انگار نه انگار خیلی رومخه مخصوصا پوست شله اصلا افسردگی بعد زایما ...

ار هیچ وق مث قبل نمیشه خیلی باید تلاش کنی ولی اگ شکمت ترک خورده باشه شیش هف ماه طول میکشه ک برع

ارامش . من از خدا ی نعمت خواستم خدا ب من ی دریا نعمت داد ی دریا عشق وپاکی ارامش بخاطر همین فرزندم بزرگ ترین نعمت زندگیمو دنیز نامیدم 💖
ار هیچ وق مث قبل نمیشه خیلی باید تلاش کنی ولی اگ شکمت ترک خورده باشه شیش هف ماه طول میکشه ک برع

اره بابا کلا ترکه 

دلم می خواهد برم لیزر کربوکسی برای ترکا شاید از بین بره