2752
2734
عنوان

جدا شدیم 🥲

233 بازدید | 14 پست

من چند ماهی با یه پسری دوست بودم (البته لانگ دیستنس یا همون از راه دور)

ایشون خیلی آقای محترم و باشخصیتی بود و باهام خوب رفتار می‌کرد 

منتها اختلاف سنی در حد ۷ سال اینا داشتیم و از نظر اجتماعی از من پایین تر بود یکم 

ولی مشکل من این بود که دور بودیم و این عاقا وایب رفیق بازی بهم میداد 

یعنی از صبح تا یه ساعتی که سرکار بود بعدشم بیشتر پیش دوستاش بود و خیلی وقتا پیش اونا میخوابید 

منم بعد چندماه گفتم که فک نکنم با هم به جایی برسیم و بهتره تمومش کنیم 

حالا گفت یه مدت از هم دور باشیم بعد عاقلانه تصمیم بگیریم

به نظرتون کار درستی کردم؟ شما بودین چیکار می کردین؟

دلمم خیلی براش تنگ شده...خیلی قشنگ باهام رفتار می کرد و حمایتگر بود 🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
این مشکلتو باهاش مطرح کردی؟

این که اون وایبو بهم میده نه 

ولی لانگ دیستنسو آره 

خیلی منطقی گفت آره حقته یکی کنارت باشه 

چون چندین بار گفته بودم و اون میگفت صبر کن شرایطم اوکی شه میام می بینمت

این که اون وایبو بهم میده نه  ولی لانگ دیستنسو آره  خیلی منطقی گفت آره حقته یکی کنارت با ...

خب یعنی هیچ تلاشی نکرد برای موندنت؟!

منظورت از حمایت گر چیه؟ از لحاظ مالی کمکت میکرد؟

از راه دور چجوری حمایت میکرد؟

شخاصیت حمایتگر داشت 

وقتایی که حالم بد بود بهم زنگ میزد یه عالمه باهام حرف می‌زد یا باهام تماس تصویری می گرفت 

ساعت و تایم همه کلاسا و امتحانامو یادش بود و حسابی کمکم می کرد 

خب یعنی هیچ تلاشی نکرد برای موندنت؟! منظورت از حمایت گر چیه؟ از لحاظ مالی کمکت میکرد؟

چرا خیلی تلاش کرد 

ولی این بار دیگه گفت یه مدت دور بمونیم بعد تصمیم بگیریم 

نه بابا 😂 نیاز به حمایت مالی ندارم 

احساسی و روحی روانی 

تو جواب یه کاربر دیگه هم نوشتم بخون 

شخاصیت حمایتگر داشت  وقتایی که حالم بد بود بهم زنگ میزد یه عالمه باهام حرف می‌زد یا باهام تماس ...

اینا که گفتی خیلی خوبه ولی میدونی رابطه از راه دور اصلا قایل اعتماد نیست اصلا ممکنه طرف تو شهر خودش یه دوس دختر یا نامزد یا حتی زن داشته باشه روابط مجازی کلا غیر قابل اعتماده حالا اونم فک کن طرف رو کلا نبینی شاید اصلا از نزدیک ببینی به دلت نشینه یا تو به دل اون نشینی . رابطه ای که طرف رو میبینی میری باهاش بیرون و فلان باز میبینی خراب در میاد اینکه ریسکش خیلی زیاده

2706