2752
2734
عنوان

کیا مینیسک زانو دارن لطفا بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 226 بازدید | 32 پست
بمن گفته سطح صاف مثل کف سالن باشگاه پیاده روی کنم نه بیرون پله بالا نرم سر سفره جم نکنم پامو زمین بش ...

به من فقط کرم داد...گفت به زانوم خیلی فشار نیارم
و فیزیوتراپی رفتم

زندگی یعنی: یک سار پرید....از چه دلتنگ شدی؟    دلخوشی ها کم نیست مثلا این خورشید🌟🍃
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ام ار ای دادی بعد خوب شدن یا چون درد نداریمیگی.راستی درجه چند بود مینیسک شما

اره
یادم نیس واقعا...

زندگی یعنی: یک سار پرید....از چه دلتنگ شدی؟    دلخوشی ها کم نیست مثلا این خورشید🌟🍃
خیلی کم...حدود 4یا.5 ماه...

انشالا ماال منم اونطور باشه البته من قبل ام ار ای حدود دوماه قرض غضرف ساز داد ولی الان باز درد دارم که ام ار ای دادم دکتر میگه سطحیه اسیب ولی من دردم زیاده

انشالا ماال منم اونطور باشه البته من قبل ام ار ای حدود دوماه قرض غضرف ساز داد ولی الان باز درد دارم ...

ایشالا خیلی زود خوب میشی عزیز دلم

استارتر جان مینیسک شما چه اتفاقی افتاده بود واسش؟ الان خوب شده؟؟ مناسفانه منم دچارشم ممنون میشم راهن ...

سلام وقت بخیر والا من فیزیو تراپی رفتم همین بیس روز پیش نسبتا بهتره اما ترمیم نمیشه فقط عظلاتت کمی قوی میشه مال شما گرید چنده

سلام وقت بخیر والا من فیزیو تراپی رفتم همین بیس روز پیش نسبتا بهتره اما ترمیم نمیشه فقط عظلاتت کمی ق ...

ضربه خورده بود پای شما؟؟

والا من پام خیلی درد میکنه تازه mri دادم

حرفی از گرید نزدن هنوز خیلی نگرانم

عزیزم شما چرا مینیسکتون آسیب دیده بود؟ ضربه؟ الان کامل خوب شدید؟؟

سلام عزیز دل نه ضربه نبود
نه کامل خوب نشدم راستش
راستش دلیلش رو خودمون هم دقیق متوجه نشدیم
چون من هم فعالیت زیاد دارم(دویدن و پیاده روی تند و ورزش) دکتر گفت یا موقع این فعالیت ها زانوت اسیب دیده یا گفت بعضیا یهویی به زانوشون تغییر حالت میدن زانوشون اسیب میبینه
اما برام یه قرص و کرم و فیزیو تراپی نوشت
بهتر شدم...اما خوب کامل هنوز نشدم
البته خیلی هم رعایت نکردم
هنوز هم وتی سربالایی رو با سرعت زیاد میام زانوم درد میگیره
اگه یه مدت طولانی بشینم همون زانوم که اسیب دیده بود حالت قفل شدن بهش دست میده...باید اروم اروم تکونش بدم تا اوکی بشه
نسبتا بهترم اما کامل خوب نشدم
دلیلش رو هم نمیدونم
من همون پارسال اینا یه مدت دیدم زانوم به شدت درد میکنه موقع نشستن بلند شدن دارم عذاب میکشم
رفتم پیش ارتوپد برام عکس اینا نوشت و بعد گفتن اسیب دیدگی مینیسکه
خودمم نمیدونم سر کدوم کارم اسیب دیده😅😅😅