2737
2739
عنوان

یعنی کسی بچه اینجوری نداره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 96588 بازدید | 197 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام ببخشید این بیماری چجوریه ؟ می شه بیشتر در مورد مشکلش توضیح بدی اما در هر حال توکل به خدا کن من ...

سلاماین یه نوع بیماری تک ژنی هست که بدن نمیتونه آمونیا رو هضم کنه اختلال کبد

2728
سلام دخترم من هم متابولیک داره،گلو تاریک اسیدوری اسم بیماریشه، از تمام دوستان که تجربه هاشون را گذاش ...

سلام من براتون درخواست دوستی دادم میشه بپذیریدوشماره تماس بدید پسرمنم گلوتاریک اسیدوری هس خیلی به کمکتون احتیاج دارم خواهش میکنم کمکم کنیدمن تازه دوماهه فهمیدم میخوام بدونم چه دارویی میخوره وپیش چه دکتری بردیدش وچن تاسوال دیگه...

2740
ارین خان خاستم بپرسم دختر متم مشکل پسر شماروداره ولی ما دیر متوجه شدیم البته ام ار ای دخترم نرمال نب ...

پسرمنم گلوتاریک هس منم دیرفهمیدم میخوام که کمکم کنیددارم دیوونه میشم درخواست دوستی منوبپذیریدکه ازتون چن تاسوال بپرسم ممنون میشم راهنماییم کنید

سلام یلدا و ملی جون قبل از هر چیز خوشحالم که با شما آشنا شدم و امیدوارم که بتونیم با کمک همدیگه این ...

سلام پسرمن 7ماهشه و من تازه متوجه شدم بیماری متابولیک داره شما گفتید که خوب میشه تا 8سالگی درسته

یلدا جون سلام متاسفانه پسر منم که 5/1 سالشه این بیماری رو داره البته نوعش هنوز مشخص نشده توی اولین ...

سلام عزیزم 

من تمام تبادل نظر هارو خوندم بچه من با آزمایش ژنتیک خارج ازکشور مشخص شد بیماری متوکندریال ضعف عضله داره . خیییلی نگرانم . الان ۷ ماهشه هنوز گردن نگرفته قراره ببرمش کاردرمانی . بچه شما هم همین مشکل داره؟

سلام . بچه هایی که بیماری متابولیک دارند با تاخیر رشد حرکتی وگفتاری روبرو هستند وانواع مختلفی داردکه ...

سلام ببخشید میشه بگین لاکتات و امونیاک بچه شما چندبود اون زمان و الان حالشون چطوره.منم بچم بالاست عدداش ۳ماهشه

سلام خانما من عید دخترم رو از دست دادم مشکل قلبی داشت که بستری بود دو روز خونه بود همش ناله میکرد و همش خواب بود روز دوم دیگه شیر نخورد بردیم بستریش کردن بعد معلوم شد مشکل دیگه ام داره کبدش بزرگ بود کلیه هاش کار نمی‌کرد که ۵ روزش شد دیالیز صفاقیش کردن بعد گفتن متابولیک داره نوع فینل کتونوری آزمایش خارج نفرستادیم خود بیمارستان چمران اصفهان آزمایش گرفته بود فرستاده بود آزمایشگاه نوبل بعد گفتن این بیماری داره و دخترم یک ماهش که شد فوت کرد گفتن آزمایش ژنتیک بگیریم هزینه اش بالاس من نداشتم نگرفتن😔😔😔خاستم بپرسم بچه های شما الان حالشون خوبه چیکار میکنید یا دوباره باردار شدید چه راهی رفتید ما فامیل نیستیم با همسرم

2706