2733
2734
عنوان

چیکار کنم می.ل ام کم بشه😓

372 بازدید | 29 پست

چیکار کنم میل ام کم بشه

همسرم سرده دیر به دیر رابطه داریم اونم یک دقیقه ای چیکار کنم راه کاری برای کم کردن میل جنسی خودم دارید چون میلم برطرف نمیشه بعضی موقع ها مجبوری خود ارض.ایی میکنم😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

کافور بخور🗿

مـن عاشـق حـرف زدن با بچـه هام، آدم بـزرگا هیچوقـت ازم نمیپـرسن سـه تا حیوون دریـایی مـوردعلاقـم چیـه🌊🤎🧋 •مـا قـدم می‌زدیـم، آرزوهـا می‌دوییدنـد•
2740

الان مردای سایت میان نظر میدن بجای زنا

اخه تغییر جنسیت کردن

من با یک میسو زندگی میکنم که بهم گفت که: ازت خواستم از زندگیم بری و پیشرفت کنی !چرا زندگی مو با خودت بردی :) فهمیدم که من پدری داریم یک میسیو هست..:)

چقدر وحشتناک خ ا نکن خواهشا. ورزش ورزش ورزش دکتر برو دارو میده اوکی میشی چیزای تحریک کننده نبین و بهش فکر نکن اصلا سرخودتو گرم کن توخونه کارای هنری انجام بده کیک درست کن هزارتا راه هست برای سرکوبش اگرم میشه که شوهرتو ببرید دکتر اون درست شه یهش گرمیجات بده شربت گل سرخ و جنسینگ و اینجور چیزا به خوردش بده

خوشبختی این نیس که هرچی دوست داری داشته باشی،خوشبختی یعنی هرچی که داری دوست داشته باشی.خدایا بخاطر هرآنچه از فضلت به من بخشیدی و هرآنچه صلاح ندانستی و نبخشیدی تورا شاکرم.

برو دکتر،شوهرت مشکل داره باید بره دنبال دوا و درمان

خودت هم ورزش کن پیاده روی برو اگه آدم معتقدی هستی قرآن و زیارت عاشورا بخون شر شیطون کم بشه خود...نکنی خیلی برات بده باعث چسبندگی لوله های رحمی میشه و عفونت و هزار تا مرض دیگه 

ز گیتی دو کس را سپاس...یکی حق شناس و یکی حد شناس :) 🍃🌸

سردیجات زیاد بخور و گرمی جات ب شوهرت بده و قرصهای انرژی زا و قرص رویال واسه عسل زنبور هست خیلی خوبه واسه شوهرت... بعدشم اشکال نداره خود ارضایی هم بد نیس. وقتی چاره ای نیس. کاریش نمیشه کرد. خودتو ناراحت نکن. ولی خودت اجیل و و گرمی و اینا اصلا نخور.  بجاش بده ب اون همش... بعدشم فیلم سوپر  بزار ببینه

من مستانه هستم در واقع عضو کوچکی هستم و تازه وارد اینجاشدم... بنده درواقع تمام تجربیات و مدرکهارو ی جورایی دارم یا درحال خوندن درس هستم یا مدرکشو گرفتم ... دستیار روانشناس. دستیار وکیل. کمک پرستار و بهیار . طب سنتی.  خیاطی ی مقداری. معاون و معلم مدرسه و مشاوره دانشگاه و روابط عمومی و غیر... اگر بتونم دوس دارم همینجوری مشاوره بدم و زیاد حوصله ندارم ک توضیح بدم چیکاره ام و هی تاپیک بزنم.  تقریبا سنمم بالاست... یااااعلییییی مدد

سعی کن در طول روز برنامه داشته باشی فرصت خالی واسه خودت نزار فیلم یا تصاویر تحریک کننده نبین و ورزش کن حسابی ،برقص،موادغذایی خنک مثل دوغ و ماست زیاد بخور کافور بخر بریز تو غذای خودت 

2706