2737
2734
عنوان

خانوم های باسیاست بیان

87 بازدید | 8 پست

لطفا بگین چکار میکنید چه رفتاری دارید که همسرتون  به حرف تو ن  اهمیت میده ودورتون میگرده و همچنین درمورد خانواده شوهر

هیچی بلد نیستم بهم بگید میخام یاد بگیرم 

من اگر نیکم وگر بد تو برو خود راباش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باید زن داداشم بیاد یادت بده من بلد نیستم     قشنگ سوار داداشمه🤣 زندگیشونم خوبه خداروشک ...

خداروشکر ،بگو بیاد ماهم استفاده کنیم

2728

در مورد شوهر موفق نبودم ولی خانواده شوهرم بهم احترام میزارن از روز اول من با احترام باهاشون حرف زدم مثلا شما و اینا میگفتم بهشون هفته ای یه بار بعد شام دو ساعت میرفتم و تا خودشون دعوت نمیکردن شام نمیرفتم همون پذیرایی که میکردن خودم جمع میکردم و میشستم ولی کار اضافه ای نمیکردم حرف بیخود میزدن جواب نمیدادم اینطور فهمیدن نمیتونن هر طور خواستن باهام حرف بزنن

خداوندا به من آرامشی عطا فرما تا بپذیرم آنچه را که نمیتوانم تغییر دهم و به من قدرتی عطا فرما تا تغییر دهم آنچه را که می‌توانم و دانشی ده که فرق این دو را با هم بدانم 

به همسرت احترام بذار، دهن به دهن نکن، باید بدونه که در همه حال پشت اون و زندگیتون هستی، از نقطه ضعف های خودشو خانوادش سوء استفاده نکن که بکوبی سرش، به خودت خیلی اهمیت بده، به فکر پیشرفت خودت باش، خیلی به شوهرت نچسب اما همیشه مهربون باش، پشت خانواده اش بد نگو

کاربر قدیمی
در مورد شوهر موفق نبودم ولی خانواده شوهرم بهم احترام میزارن از روز اول من با احترام باهاشون حرف زدم ...

ممنون عزیزم 

2738