2777
2789
سلام دخترم دل درد داره و همیشه گریه میکنه کلا تمام روز بغلمه و خوابش هم کم و سبک دکتر براش قطره کولیکز داده بود گفت بهتر نشد پدی لاکت هم بگیر کسی تجربه ای داره تو مصرفش واقعا درمونده شدم امشب برا اولین بار بهش پدی لاکت دادم
و خدایی که در این نزدیکی است
اره من به دخترم دادم عالیه
« رویـــــــــــــــــــای زندگی سابق هستم» طراحی تقویم به صورت حرفه ای ،عکس،پوستر ، با تصاویر و سایز دلخواه شما هماهنگی در ت ل گ ر ا م ب و دیدن نمونه کارها با این شماره : 09226217975

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خریدم عزیزم امشب برا اولین بار دادم بهش شماها یک که میگین تاثیر داشت یعنی گریه های بچه خوب شد دیگه له خودش نمیپیچید؟ خوابش بهتر میشه؟
و خدایی که در این نزدیکی است
عزیزمجدا از اون قطره و اینا رژیم بگیر سبزیجات حبوبات لبنیات گردو عسل سیب زمینی ذرت موز سیب خیارو گوجه پیاز و سیرباومجون و اینا نخور فقط ریحون و نعنا درضمن عرق نعنا یا زیره بعد هر وعده غذایی لخور انشالا ۴ماهگی کولیکش خوب میشه
من پسرم بی قراری زیادی نداشت . یه چند روز نا ارومی داشت که با پدی لاکت خوب شد
ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  
2801