2737
2734

من تفریبا از دهم درد پریودی گرفتم و ترشح، اما پریودنشدم چندروز بعدش همراه باترشح خیللللی کم انداره نصف ناخون ل قهوه ای دیدم، این اتفاق تویک روز دوبار افتاد، من فک کردم میخام پریود بشم اما بازم نشدم تا حالا، یعنی جریان چیه؟ چندروز پیشم بی بی زدم منفی بود،  زیر دلمم هنوز تیرمیکشه، یعنی تنبلی دارم؟ 

خدایا به بزرگیت قسمت میدم همه منتظرا رو دامنشون رو سبز کن💚

دوباره بیبی برن شاید زود زدی نشون نداده

خیر دنیا و آخرت در توسل به امام زمان است🥀آقا جان بیا که بی تو به جان آمدم ز تنهایی🥹برای سلامتی و فرج امام زمانمون یه صلوات بفرس🌷 اگه فرستادی مطمئن باش آقا نگات می‌کنه💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
زود چی؟  الان شده ۱۷روز دیگه ک از موعدم گذشته😑

سیاه دونه بخور باز میشی

خیر دنیا و آخرت در توسل به امام زمان است🥀آقا جان بیا که بی تو به جان آمدم ز تنهایی🥹برای سلامتی و فرج امام زمانمون یه صلوات بفرس🌷 اگه فرستادی مطمئن باش آقا نگات می‌کنه💜
هرچی کاچی میخورم، زعفرون و زنجبیل بی فایدس

بادکش شکمی و سیاه دونه عرق بومادران هم خوبه بخر نصف لیوان هر روز بخور

شیاه دانه بهتراز زعفرانه؟ 

اره

2740

نصف قاشق چایخوری با عسل بخور اگه عسل نداری با پنیر ناشتا هر روز صبح بخور تا باز بشی